ARIEL Actilift Color prací gel - 30 dávek (Rakousko)

Actilift Colour prací gel - 30 dávek (1)
  • Actilift Colour prací gel - 30 dávek (1)
  • Actilift Colour prací gel - 30 dávek (2)

Ariel Actilift Color je nový a inovativní prací gel na barevné prádlo, který zachová zářivé barvy a chrání tkaniny při nízkých teplotách od 20°C. Objem 1,650 ml. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
ARIEL
Katalogové číslo:
59
EAN:
8001090703903

Výrobce: Procter&Gamble

Prádlo: barevné

Množství: 30 pracích dávek

Objem: 1,650 ml

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Rakouska

 

ARIEL Actilift Color je nový a inovativní prací gel, který ukončí kompromisy mezi čistým oblečením, odstraňováním odolných skvrn a ochranou tkanin již od 20 °C. Gel je určen na barevné prádlo. Zajistí účinnou čistotu a ochrání tkaniny. Obsahuje komplex Deep Clean, který si poradí s odolnými i mastnými skvrnami a je šetrný k vašemu oblečení. Složka Actilift důkladně čistí, ochraňuje vlákna a oživuje barvy, oblečení tak zůstane dlouho zářivé. Vhodný pro praní od 20 do 95 stupňů. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí a bílého prádla. 

 

tvrdost vody

málo

zašpiněné prádlo

normálně

zašpiněné prádlo

více

zašpiněné prádlo

měkká a středně tvrdá voda

40 ml

55 ml

 85 ml

tvrdá voda

50 ml

70 ml

 100 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Actilift Colour prací gel - 30 dávek (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Ariel Praní je hraní

V dnešní době Ariel razí cestu v oblasti inovací a čerpá ze zkušeností již 50 let. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty Ariel, tak aby prádlo bylo dostatečně bílé a zachovalo si své barvy. Ve svém sortimentu výrobků nabízí prací prášky, prací gely a prací kapsle, které usnadní práci a jsou vhodné na cestování. Ariel své prací prášky neustále inovuje přidáním vůní, účinnými složkami Actilift nebo 5 Professional Actions.

ACTILIFT složka ochraňuje vlákna a tak prádlo zůstane dlouho jako nové, barvy syté a neseprané již při nízkých teplotách.

5 PROFESSIONAL ACTIONS je 5 účinků v jednom pracím cyklu: vyběluje nebo chrání barvy, odstraňuje odolné skvrny, poskytuje hloubkové čištění, zanechává prádlo extra měkké a se svěží vůní.

Nejnovější technologie prací kapsle 3v1 PODS - přináší 3x koncentrovaný účinek: účinek praní, odstraňování skvrn a rozjasňování v koncentrované formě.