ARIEL Actilift Color prací prášek - 100 dávek (Německo)

- 14%
Actilift Color prací prášek - 100 dávek (1)
  • Actilift Color prací prášek - 100 dávek (1)
  • Actilift Color prací prášek - 100 dávek (2)
Super cena

Vysoce účinný prací prášek na barevné prádlo. Prací prášek obsahuje složku Actilift, která ochraňuje, důkladně čistí a vyhlazuje vlákna. Hmotnost 6,5 kg. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
ARIEL
Katalogové číslo:
39
EAN:
8001090323217

Výrobce: Procter&Gamble

Prádlo: barevné

Množství: 100 pracích dávek

Hmotnost: 6,5 kg

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Německa

 

Výjimečný prací prášek ARIEL Actilift Color se svěží vůní představuje koncentrovanou prací sílu pro barevné prádlo. Odstraní i zaschlé skvrny a ochrání barvy před vyblednutím a to již od teploty 20 °C. Díky formuli Actilift prádlo zůstane dlouho jako nové, barvy syté a neseprané. Ariel Actilift je ideální pro praní syntetického i bavlněného prádla od 20 °C do 95 °C. Prostředek není vhodný pro vlnu a hedvábí.

Dávkování: 105 ml = 65 g

tvrdost vody

méně

zašpiněné prádlo

normálně

zašpiněné prádlo

více

zašpiněné prádlo

extra

zašpiněné prádlo

měkká voda

60 ml

80 ml

130 ml

180 ml

středně tvrdá voda

60 ml

105 ml

160 ml

215 ml

velmi tvrdá voda

80 ml

135 ml

190 ml

245 ml 

 


Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Actilift Color prací prášek - 100 dávek (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Ariel Praní je hraní

V dnešní době Ariel razí cestu v oblasti inovací a čerpá ze zkušeností již 50 let. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty Ariel, tak aby prádlo bylo dostatečně bílé a zachovalo si své barvy. Ve svém sortimentu výrobků nabízí prací prášky, prací gely a prací kapsle, které usnadní práci a jsou vhodné na cestování. Ariel své prací prášky neustále inovuje přidáním vůní, účinnými složkami Actilift nebo 5 Professional Actions.

ACTILIFT složka ochraňuje vlákna a tak prádlo zůstane dlouho jako nové, barvy syté a neseprané již při nízkých teplotách.

5 PROFESSIONAL ACTIONS je 5 účinků v jednom pracím cyklu: vyběluje nebo chrání barvy, odstraňuje odolné skvrny, poskytuje hloubkové čištění, zanechává prádlo extra měkké a se svěží vůní.

Nejnovější technologie prací kapsle 3v1 PODS - přináší 3x koncentrovaný účinek: účinek praní, odstraňování skvrn a rozjasňování v koncentrované formě.