ARIEL Actilift Febreze (s vůní) prací prášek - 30 dávek (Rakousko)

Actilift Febreze (s vůní) prací prášek - 30 dávek (Rakousko) (1)
  • Actilift Febreze (s vůní) prací prášek - 30 dávek (Rakousko) (1)
  • Actilift Febreze (s vůní) prací prášek - 30 dávek (Rakousko) (2)

Ariel Actilift Febreze prací prášek na bílé a světlé prádlo, který je obohacen o Febreze složku se svěží vůní, která pohltí nepříjemné pachy z prádla. Hmotnost 1950 g. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
ARIEL
Katalogové číslo:
820
EAN:
8001090716590

Výrobce: Procter&Gamble

Prádlo: bílé a světlé

Množství: 30 pracích dávek

Hmotnost: 1950 g

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Rakouska

 

ARIEL Actilift Freshness je vysoce účinný univerzální prací prášek na bílé a světlé prádlo. Obohacen o Febreze složku s příjemně svěží vůní, která pohltí nepříjemné pachy z prádla. Zajistí, aby se nepříjemné pachy jako kouř, ryby, česnek, pot a podobně neusazovaly hluboko do vláken. Složka Actilift důkladně čistí, ochraňuje vlákna, oživuje barvy a zamezuje šednutí vláken, oblečení tak zůstane zářivé. Vhodný pro praní od 20 do 95 stupňů. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí, černého a barevného prádla. 

Dávkování: 105 ml = 65 g

tvrdost vody

málo

zašpiněné prádlo

normálně

zašpiněné prádlo

            více

zašpiněné prádlo

velmi

zašpiněné prádlo

měkká voda

60 ml

80 ml

130 ml

180 ml

středně

tvrdá voda

60 ml

105 ml

160 ml

215 ml

velmi tvrdá voda

80 ml

135 ml

190 ml

245 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění. 

Actilift Febreze (s vůní) prací prášek - 30 dávek (Rakousko) (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Ariel Praní je hraní

V dnešní době Ariel razí cestu v oblasti inovací a čerpá ze zkušeností již 50 let. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty Ariel, tak aby prádlo bylo dostatečně bílé a zachovalo si své barvy. Ve svém sortimentu výrobků nabízí prací prášky, prací gely a prací kapsle, které usnadní práci a jsou vhodné na cestování. Ariel své prací prášky neustále inovuje přidáním vůní, účinnými složkami Actilift nebo 5 Professional Actions.

ACTILIFT složka ochraňuje vlákna a tak prádlo zůstane dlouho jako nové, barvy syté a neseprané již při nízkých teplotách.

5 PROFESSIONAL ACTIONS je 5 účinků v jednom pracím cyklu: vyběluje nebo chrání barvy, odstraňuje odolné skvrny, poskytuje hloubkové čištění, zanechává prádlo extra měkké a se svěží vůní.

Nejnovější technologie prací kapsle 3v1 PODS - přináší 3x koncentrovaný účinek: účinek praní, odstraňování skvrn a rozjasňování v koncentrované formě.