ARIEL Actilift prací gel - 60 dávek

- 14%
Actilift prací gel - 50 dávek (1)
  • Actilift prací gel - 50 dávek (1)
  • Actilift prací gel - 50 dávek (2)

Ariel Actilift je nový a inovativní prací gel na bílé a světlé prádlo, který zachová zářivé barvy a chrání tkaniny při nízkých teplotách od 20°C. Objem 3,9 L. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
ARIEL
Katalogové číslo:
636
EAN:
4015400865148

Výrobce: Procter&Gamble

Prádlo: bílé a světlé

Množství: 60 pracích dávek

Objem: 3,9 L

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Německa

 

ARIEL Actilift je nový a inovativní prací gel, který ukončí kompromisy mezi čistým oblečením, odstraňováním odolných skvrn a ochranou tkanin již od 20 °C. Gel je určen pro bílé a světlé prádlo, kombinuje nejlepší účinky práškového Arielu Actilift a tekutého Arielu. Zajistí účinnou čistotu a ochrání tkaniny. Obsahuje komplex Deep Clean, který si poradí s odolnými i mastnými skvrnami a je šetrný k vašemu oblečení. Složka Actilift důkladně čistí, ochraňuje vlákna, oživuje barvy a zamezuje šednutí vláken, oblečení tak zůstane zářivé. Vhodný pro praní od 20 do 95 stupňů.

Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí, černého a barevného prádla. 

 

tvrdost vody

normálně

zašpiněné prádlo

více

zašpiněné prádlo

měkká voda

50 ml

80 ml

středně

tvrdá voda

65 ml

100 ml

velmi tvrdá voda

80 ml

115 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

 

PRŮLOMOVÁ INOVACE:

NOVÝ APLIKAČNÍ UZÁVĚR NA SKVRNY

  1. Nalijte tekutý prací prostředek Ariel na skvrnu.
  2. Pomocí povrchové úpravy aplikačního uzávěru nyní rozetřete prostředek po skvrně tak, aby optimálně přilnul k tkanině… a poté ho pomocí speciálně navržených lamel šetrně aplikujte do tkaniny.
  3. Aplikujte tak, aby se Ariel dostal hluboko do vláken a uvolnil svou sílu právě tam, kde je třeba.
  4. Pro ty nejlepší výsledky nezapomeňte vložit aplikační uzávěr do bubnu pračky přímo na prádlo

Ariel Actilift aktivní víčko

Ariel Actilift aktivní víčko

Ariel Actilift aktivní víčko

Ariel Actilift aktivní víčko

Ariel Actilift aktivní víčko

Actilift prací gel - 50 dávek (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Ariel Praní je hraní

V dnešní době Ariel razí cestu v oblasti inovací a čerpá ze zkušeností již 50 let. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty Ariel, tak aby prádlo bylo dostatečně bílé a zachovalo si své barvy. Ve svém sortimentu výrobků nabízí prací prášky, prací gely a prací kapsle, které usnadní práci a jsou vhodné na cestování. Ariel své prací prášky neustále inovuje přidáním vůní, účinnými složkami Actilift nebo 5 Professional Actions.

ACTILIFT složka ochraňuje vlákna a tak prádlo zůstane dlouho jako nové, barvy syté a neseprané již při nízkých teplotách.

5 PROFESSIONAL ACTIONS je 5 účinků v jednom pracím cyklu: vyběluje nebo chrání barvy, odstraňuje odolné skvrny, poskytuje hloubkové čištění, zanechává prádlo extra měkké a se svěží vůní.

Nejnovější technologie prací kapsle 3v1 PODS - přináší 3x koncentrovaný účinek: účinek praní, odstraňování skvrn a rozjasňování v koncentrované formě.