DIXAN Aktiv-Enzym 6 Flecken-Champion Color Lavendel Konzentrierter prací gel - 50 dávek (Rakousko)

- 18%
Aktiv-Enzym 6 Flecken-Champion Color Lavendel prací gel - 50 dávek (7)
  • Aktiv-Enzym 6 Flecken-Champion Color Lavendel prací gel - 50 dávek (7)
  • Aktiv-Enzym 6 Flecken-Champion Color Lavendel prací gel - 50 dávek (8)
Výprodej

DIXAN Flecken-Champion Color Lavendel je velmi účinný koncentrovaný prací gel s vůní levandule na barevné prádlo. Obsahuje technologii detekce fleků, která odstraní i ty nejodolnější skvrny a zanechá dlouhotrvající svěží vůní. Objem 2,5 L. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
DIXAN
Katalogové číslo:
77
EAN:
9000101330946

Výrobce: Henkel

Prádlo: barevné

Množství: 50 pracích dávek

Objem: 2,5 L

Prací teploty: od 20 °C do 60 °C

Dovoz z Rakouska

 

DIXAN Aktiv-Enzym 6 Flecken-Champion Color Lavendel Konzentrierter je velmi účinný koncentrovaný prací gel s vůní levandule na barevné prádlo. Obsahuje technologii detekce fleků, která odstraní i ty nejodolnější skvrny. Zajišťuje jasné zářivé barvy a dlouhotrvající svěží vůni levandule. Gel proniká hluboko do vlákna, a to již při 20 stupních, čímž šetří energii a životní prostředí. Vhodný i pro ruční praní. Obsahuje vzorec, který brání usazovaní vodního kamene v pračce. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí a bílého prádla.

 

Kombinace 6 enzymů:

odstraní proteinové skvrny, skvrny od škrobu (rýžě), mlečných produktů, mastné skvrny (omáčky), zabraňuje šednutí vláken, působí proti žmolkování (při stálém používání)

 

tvrdost vody

normálně

zašpiněné prádlo

Více

zašpiněné prádlo

měkká - středně tvrdá voda

6-8 kg prádla

75 ml

100 ml

tvrdá voda

6-8 kg prádla

100 ml

150 ml

 

měkká - středně tvrdá voda

4-5 kg prádla

50 ml

75 ml

tvrdá voda

4-5 kg prádla

75 ml

100 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Aktiv-Enzym 6 Flecken-Champion Color Lavendel prací gel - 50 dávek (8)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

značka Dixan

Byl prvním bezfosfátovým pracím práškem (v ČR je Dixan pod názvem Palmex) od společnosti Henkel. V Rakousku velmi oblíbený prací prášek s dlouholetou tradicí na jasně bílé a barevné prádlo. Ve svém sortimentu výrobků nabízí prací prášky, prací gely a prací kapsle, které usnadní práci a jsou vhodné na cestování.

Dixan v poslední době přišel na trh s novou složkou FLECKEN-CHAMPION /aktivní vzorec/, který zajišťuje prací výkon i při teplotě 20 °C, působí jako magnet a přitahuje skvrny z vláken, zajišťuje jasně bílé a barevné prádlo. Dokáže odstranit tuk, olej, vejce nebo červené víno.