ARIEL Antibacteria GIGA XXL prací prášek - 120 dávek (Rakousko)

Antibacteria GIGA XXL prací prášek - 120 dávek (1)
  • Antibacteria GIGA XXL prací prášek - 120 dávek (1)
  • Antibacteria GIGA XXL prací prášek - 120 dávek (2)
  • Antibacteria GIGA XXL prací prášek - 120 dávek (3)
  • Antibacteria GIGA XXL prací prášek - 120 dávek (4)
Doporučujeme

ARIEL Antibacteria odstraňující až 99,999% bakterií včetně MRSA, Staphylococcus Aureus, Pseudomonas aeruginosa, Entercoccus hirae, Escherichia Coli. Hmotnost 7,8 kg. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
ARIEL
Katalogové číslo:
286
EAN:
4015600965457

Výrobce: Procter&Gamble

Prádlo: bílé a světlé

Množství: 120 pracích dávek

Hmotnost: 7,8 kg

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Rakouska

 

ARIEL Antibacteria GIGA XXL odstraňující až 99,999% bakterií včetně MRSA, Staphylococcus Aureus, Pseudomonas aeruginosa, Entercoccus hirae, Escherichia Coli. Dezifekční účinek je ideální pro nemocnice, pečovatelské domy a prostředí stravování a tam, kde je potřeba prát ložní prádlo, ručníky, ale i oblečení bezpečně. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí, černého a barevného prádla. Prášek obsahuje rozjasňující látky, aktivní kyslík a špičkové technologie enzymů.

 

Dávkování: 102 ml odpovídá 65 g.

7 800 g (hmotnost prášku) / 65 g (hmotnost jedné dávky) = 120 dávek

tvrdost vody

normálně

zašpiněné prádlo

více

zašpiněné prádlo

měkká voda

75 ml

125 ml

středně

tvrdá voda

102 ml

155 ml

velmi tvrdá voda

130 ml

180 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Antibacteria GIGA XXL prací prášek - 120 dávek (2) Antibacteria GIGA XXL prací prášek - 120 dávek (3) Antibacteria GIGA XXL prací prášek - 120 dávek (4)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Ariel Praní je hraní

V dnešní době Ariel razí cestu v oblasti inovací a čerpá ze zkušeností již 50 let. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty Ariel, tak aby prádlo bylo dostatečně bílé a zachovalo si své barvy. Ve svém sortimentu výrobků nabízí prací prášky, prací gely a prací kapsle, které usnadní práci a jsou vhodné na cestování. Ariel své prací prášky neustále inovuje přidáním vůní, účinnými složkami Actilift nebo 5 Professional Actions.

ACTILIFT složka ochraňuje vlákna a tak prádlo zůstane dlouho jako nové, barvy syté a neseprané již při nízkých teplotách.

5 PROFESSIONAL ACTIONS je 5 účinků v jednom pracím cyklu: vyběluje nebo chrání barvy, odstraňuje odolné skvrny, poskytuje hloubkové čištění, zanechává prádlo extra měkké a se svěží vůní.

Nejnovější technologie prací kapsle 3v1 PODS - přináší 3x koncentrovaný účinek: účinek praní, odstraňování skvrn a rozjasňování v koncentrované formě.