WASCHKÖNIG Black prací kapsle - 27 kusů

- 12%
Black prací kapsle - 27 kusů (1)
Sleva

Waschkönig Black jsou koncentrované prací kapsle na černé prádlo s novou formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 30°C. Hmotnost 648 g. Více informací

 Skladem > 10 ks
149
123 bez DPH
Před slevou:
169
Běžná cena:
169
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
WASCHKÖNIG
Katalogové číslo:
650
EAN:
4260418931365

Výrobce: CLOVIN Germany GmbH

Prádlo: černé

Množství: 27 pracích dávek

Hmotnost: 648 g

Prací teploty: od 30 °C do 90 °C

 

Waschkönig Black jsou koncentrované prací kapsle na černé prádlo s novou formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 30°C. Kapsle byly navržen tak, aby ochránili barvu textílií. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechají příjemnou vůni. Kapsle obsahuje složky, které chrání vaši pračku před usazováním vodního kamene a korozí. Speciální aktivní látky a směs enzymů odstraní i zaschlé skvrny. Kapsle neobsahují fosfáty a jsou šetrné k životnímu prostředí. Ekonomické a snadné dávkování. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí. 

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění. 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů