PERSIL Bouquet de Provence prací prášek - 60 dávek (Francie)

Bouquet de Provence prací prášek - 60 dávek (Francie) (1)
  • Bouquet de Provence prací prášek - 60 dávek (Francie) (1)
  • Bouquet de Provence prací prášek - 60 dávek (Francie) (2)
Novinka

Francouzský Persil je vysoce účinný prací prostředek na přírodní bázi, který svou sílu ukrývá v Marseillském mýdlu a je jeho hlavní složkou. Hmotnost 4,2 Kg. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
PERSIL
Katalogové číslo:
772
EAN:
8712561353281

Výrobce: Unilever

Prádlo: bílé a stálobarevné

Množství: 60 pracích dávek

Hmotnost: 4,2 Kg

Dovoz z FRANCIE

 

PERSIL au Savon de Marseille Bouquet de Provence (s vůní květů z Provence) je Francouzský 5*hvězdičkový PERSIL. Francouzský Persil je vysoce účinný prací prostředek na přírodní bázi, který svou sílu ukrývá v Marseillském mýdlu a je jeho hlavní složkou. Marseillské mýdlo je šetrné k Vaší pokožce a k přírodě. Zároveň zanechává krásnou a jemnou vůni s pocitem čistoty.

 

Dávkování: na 6-8 kg prádla: 

tvrdost vody

méně

zašpiněné prádlo

normálně

zašpiněné prádlo

Více

zašpiněné prádlo

měkká voda

45 ml

80 ml

150 ml

středně

tvrdá voda

80 ml

110 ml

180 ml

velmi tvrdá voda

115 ml

150 ml

215 ml

ruční mytí: 1/4 odměrky prášku na 5L vody

Nepoužívejte na hedvábí.

 

Složení:

5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5%: enzymy, neiontové povrchově aktivní látky, optické zjasňovače, kyslíkové bělící činidla, parfémy, polykarboxyláty, mýdlo, zeolity

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

 

Bouquet de Provence prací prášek - 60 dávek (Francie) (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Persil Praní je hraní

Persil je spolehlivou, důvěryhodnou a úspěšnou Německou značkou již více než 100 let. Vyrábí jej společnost Henkel. Společnost v roce 1973 představila nový slogan, který měl produkt doprovázet a natrvalo se zapsat do lidského povědomí: Persil – něco, na co se můžete spolehnout. Mezi výrobky značky Persil můžeme najít prášky na praní, prací gely a nově také kapsle na praní. Persil se díky speciálnímu složení, které brání zešednutí prádla, stará o zářivě bílé prádlo.

PERSIL EXTRA-FRISCHE von SILAN, kde kromě osvědčené čistoty nabízí Persil také zážitek měkkosti a svěží vůně.

PERSIL DUO-CAPS /dvojitá síla pro vaše prádlo/ je předdávkovaná dvoukomorová Persil kapsle, která nabízí účinnou kombinaci tekutého odstraňovače skvrn a posilovače zářivých a jasných barev pro dokonale čisté prádlo tím nejpohodlnějším způsobem.

Nová receptura KALT-AKTIV nyní nabízí dokonalou čistotu již od 20 °C a zatímco šetříme energii, bílé a barevné prádlo bude zářit.

PERSIL LAVENDEL FRISCHE přináší dokonalé prací výsledky i při nízkých teplotách, navíc s vůní čerstvé levandule.