LENOR Color 3in1 pods Strahlendes Blütenbouquet (s květinovou vůní) prací kapsle - 30 dávek

- 7%
Color 3in1 pods Strahlendes Blütenbouquet (s květinovou vůní) prací kapsle - 30 dávek (1)
  • Color 3in1 pods Strahlendes Blütenbouquet (s květinovou vůní) prací kapsle - 30 dávek (1)
  • Color 3in1 pods Strahlendes Blütenbouquet (s květinovou vůní) prací kapsle - 30 dávek (2)
Doporučujeme Super cena

Voňavé kapsle 3v1 z Německa na barevné prádlo s květinovou vůní. Hmotnost 792 g Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
LENOR
Katalogové číslo:
793
EAN:
8001090781574

Výrobce: Procter&Gamble

Prádlo: barevné

Množství: 30 pracích dávek

Hmotnost: 792 g

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Německa

 

Lenor 3in1 pods Strahlendes Blütenbouquet prací kapsle na barevné prádlo s květinovou vůní dokáží osvěžit vaše prádlo příjemnou svěží vůní. Přináší svěžet do vašeho prádlo, dokonale vypere a rozzáří vaše prádlo. Prádlo uvolňuje vůni až 3 týdny. Prádlo bude po vyprání s kapslemi krásně nadýchané, měkké a voňavé.

Do prázného bubnu pračky vložte 1 kapsli Lenor s květinovou vůní a poté přidejte prádlo.

  

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Color 3in1 pods Strahlendes Blütenbouquet (s květinovou vůní) prací kapsle - 30 dávek (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

lenor aviváže z německa a rakouka

Je Německou značkou, která razí cestu v oblasti inovací a čerpá z dlouholetých zkušeností. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty LENORU.

Aviváž chrání a změkčuje vlákna, usnadňuje žehlení a snižuje statickou přilnavost. Vyrábí se jako Superkoncentrát, který je více koncentrován a odpovídá přibližně 4 litrům klasické aviváže 1 L = 4 L. Nová řada voní až 7x déle než běžné aviváže.

LENOR vonné ubrousky do sušičky snižují elektrostatiku oblečení a usnadňují žehlení. Oblečení zanechávají měkké a dlouhodobě svěží. Ubrousky lze také využít pro svěží vůni v šatních skříních, botnících, sportovních taškách a komodách. Ubrousky lze použit místo aviváže, prádlo pouze načichne a parfemace není uvnitř vlákna. Vyrobeno v souladu s pravidly charty pro trvale udržitelný úklid. Balení obsahuje: 25 vonných ubrousku, které velmi provoní Váš byt, auto,...

Nově na našem eshopu můžete najít Prací gely a Prací prášky Lenor z Německa, které jsou jediněčné svou vůní a dokonalým praním.

Mohlo by Vás také zajímat