PERSIL Color-Gel Lavendel Frische prací gel - 20 dávek (Německo)

Color-Gel Lavendel Frische prací gel - 20 dávek (Německo) (1)
  • Color-Gel Lavendel Frische prací gel - 20 dávek (Německo) (1)
  • Color-Gel Lavendel Frische prací gel - 20 dávek (Německo) (2)

Persil Color Gel Levandule Fresh je osvědčený kvalitní prací gel na barevné prádlo s nezaměnitelnou vůní svěží levandule. Objem 1,46 L. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
PERSIL
Katalogové číslo:
751
EAN:
4015000962469

Výrobce: Henkel

Prádlo: barevné

Množství: 20 pracích dávek

Objem: 1,46 L

Prací teploty: od 20 °C do 60 °C

Dovoz z Německa

 

PERSIL Color Gel Levandule Fresh je osvědčený kvalitní prací gel na barevné prádlo s nezaměnitelnou vůní svěží levandule. Díky nové inovativní receptuře KALT-AKTIV s účinnými enzymy, který působí již od 20 °C, vypere Persil i ty nejodolnější skvrny od jídla, ovoce a tuků aniž by poškodil vaše oblečení a prádlo bude stále zářit. Persil odstraní skvrny a uchová barvy svěží a zářivé. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí a bílého prádla.

 

Dávkování: na 4/5 kg prádla. 

tvrdost vody

méně

zašpiněné prádlo

normálně

zašpiněné prádlo

více zašpiněné prádlo

měkká voda

53 ml

73 ml

115 ml

tvrdá voda

73 ml

93 ml

135 ml

 Na 6/8 kg prádla +90 ml, ruční mytí: 40 ml gelu na 10 L vody

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Color-Gel Lavendel Frische prací gel - 20 dávek (Německo) (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Persil Praní je hraní

Persil je spolehlivou, důvěryhodnou a úspěšnou Německou značkou již více než 100 let. Vyrábí jej společnost Henkel. Společnost v roce 1973 představila nový slogan, který měl produkt doprovázet a natrvalo se zapsat do lidského povědomí: Persil – něco, na co se můžete spolehnout. Mezi výrobky značky Persil můžeme najít prášky na praní, prací gely a nově také kapsle na praní. Persil se díky speciálnímu složení, které brání zešednutí prádla, stará o zářivě bílé prádlo.

PERSIL EXTRA-FRISCHE von SILAN, kde kromě osvědčené čistoty nabízí Persil také zážitek měkkosti a svěží vůně.

PERSIL DUO-CAPS /dvojitá síla pro vaše prádlo/ je předdávkovaná dvoukomorová Persil kapsle, která nabízí účinnou kombinaci tekutého odstraňovače skvrn a posilovače zářivých a jasných barev pro dokonale čisté prádlo tím nejpohodlnějším způsobem.

Nová receptura KALT-AKTIV nyní nabízí dokonalou čistotu již od 20 °C a zatímco šetříme energii, bílé a barevné prádlo bude zářit.

PERSIL LAVENDEL FRISCHE přináší dokonalé prací výsledky i při nízkých teplotách, navíc s vůní čerstvé levandule.