WEISSER RIESE Color Gel Malaysische Orchidee & Sandelholz prací gel s vůní orchideje a santalového dřeva - 50 dávek (Rakousko)

- 9%
Color Gel prací gel - 50 dávek (Rakousko) (3)
  • Color Gel prací gel - 50 dávek (Rakousko) (3)
  • Color Gel prací gel - 50 dávek (Rakousko) (4)
Novinka Sleva

WEISSER RIESE Color Gel Malaysische Orchidee & Sandelholz je nový prací gel na barevné prádlo s vůní orchideje a santalového dřeva. Objem: 2,50 L. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
WEISSER RIESE
Katalogové číslo:
882
EAN:
9000101330137

Výrobce: Henkel

Prádlo: barevné

Množství: 50 pracích dávek

Objem: 2,50 L

Prací teploty: od 20 °C do 60 °C

Dovoz z Rakouska

 

WEISSER RIESE Color Gel Malaysische Orchidee & Sandelholz je nový prací gel na barevné prádlo s vůní orchideje a santalového dřeva. V Rakousku velmi oblíbený prací gel na barevné prádlo s dlouholetou tradicí. Má silné čistící schopnosti a dlouhotrvající svěží vůni. Prací gel obsahuje unikátní kombinaci přísad, díky kterým dokáže odstranit až 100 různých typů skvrn, zajistit jasné zářivé barvy a ochránit vlákna proti zašpinění. Působí již při teplotě 20°C. Gel obsahuje změkčovače vodního kamene a tím chrání vaši pračku. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí a bílého prádla.

 

Dávkování: vršek = 50 ml

tvrdost vody

normálně

zašpiněné prádlo

více

zašpiněné prádlo

měkká - středně tvrdá voda

6-8 Kg prádla

75 ml

100 ml

tvrdá voda

6-8 Kg prádla

100 ml

150 ml

měkká - středně tvrdá voda

4-5 Kg prádla

50 ml

75 ml

tvrdá voda

4-5 Kg prádla

75 ml 100 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Color Gel prací gel - 50 dávek (Rakousko) (4)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Weisser Riese

Tradiční značka WEISSER RIESE je Německý prací prostředek, který vznikl v roce 1966 a má více než 50 let zkušeností. Vyrábí jej společnost Henkel. Mezi výrobky značky WEISSER RIESE můžeme najít prášky na praní a prací gely.

Nová receptura PRO-WEIS 3xAKTIV přináší: zářivě bílé prádlo, odstranění odolných skvrn a zabraňuje špinění. Působí již při teplotě 20°C. /testováno na sportovních dresech/

WEISSER RIESE INTENSIVE COLOR gel zajišťuje intenzivní, živé barvy a spolehlivé odstraňování skvrn již při 20 °C.