PERSIL Color-Gel von Silan Konzentrierter prací gel - 60 dávek (Rakousko)

- 11%
Color-Gel von Silan prací gel - 60 dávek (Rakousko) (5)
  • Color-Gel von Silan prací gel - 60 dávek (Rakousko) (5)
  • Color-Gel von Silan prací gel - 60 dávek (Rakousko) (6)
Novinka

Persil Color-Gel obsahující Silan je osvědčený koncentrovaný kvalitní prací gel na barevné prádlo s obsahem aviváže Silan vůně květin. Vůně prádla se postupně uvolňuje při každém pohybu. Objem 3 L. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
PERSIL
Katalogové číslo:
507
EAN:
9000101324150

Výrobce: Henkel

Prádlo: barevné

Množství: 60 pracích dávek

Objem: 3 L

Prací teploty: od 20 °C do 60 °C

Dovoz z Rakouska

 

PERSIL Color-Gel Konzentrierter obsahující Silan je osvědčený koncentrovaný kvalitní prací gel na barevné prádlo s obsahem aviváže Silan s vůní květin. Díky nové inovativní receptuře KALT-AKTIV s účinnými enzymy, který působí již od 20 °C, vypere Persil i ty nejodolnější skvrny od jídla, ovoce a tuků aniž by poškodil vaše oblečení a prádlo bude stále zářivě barevné. Persil odstraní skvrny a uchová barvy svěží a zářivé. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí a bílého prádla.

 

tvrdost vody

normálně

zašpiněné prádlo

více

zašpiněné prádlo

měkká voda

75 ml

100 ml

málo tvrdá voda

100 ml

150 ml

tvrdá voda

50 ml

75 ml

velmi tvrdá voda

75 ml

100 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Color-Gel von Silan prací gel - 60 dávek (Rakousko) (6)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Persil Praní je hraní

Persil je spolehlivou, důvěryhodnou a úspěšnou Německou značkou již více než 100 let. Vyrábí jej společnost Henkel. Společnost v roce 1973 představila nový slogan, který měl produkt doprovázet a natrvalo se zapsat do lidského povědomí: Persil – něco, na co se můžete spolehnout. Mezi výrobky značky Persil můžeme najít prášky na praní, prací gely a nově také kapsle na praní. Persil se díky speciálnímu složení, které brání zešednutí prádla, stará o zářivě bílé prádlo.

PERSIL EXTRA-FRISCHE von SILAN, kde kromě osvědčené čistoty nabízí Persil také zážitek měkkosti a svěží vůně.

PERSIL DUO-CAPS /dvojitá síla pro vaše prádlo/ je předdávkovaná dvoukomorová Persil kapsle, která nabízí účinnou kombinaci tekutého odstraňovače skvrn a posilovače zářivých a jasných barev pro dokonale čisté prádlo tím nejpohodlnějším způsobem.

Nová receptura KALT-AKTIV nyní nabízí dokonalou čistotu již od 20 °C a zatímco šetříme energii, bílé a barevné prádlo bude zářit.

PERSIL LAVENDEL FRISCHE přináší dokonalé prací výsledky i při nízkých teplotách, navíc s vůní čerstvé levandule.