LENOR Color Goldene Orchidee prací prášek (s vůní zlaté orchideje) - 80 dávek (Rakousko)

Color Goldene Orchidee prací prášek (s vůní zlaté orchideje) - 80 dávek (Rakousko) (1)
  • Color Goldene Orchidee prací prášek (s vůní zlaté orchideje) - 80 dávek (Rakousko) (1)
  • Color Goldene Orchidee prací prášek (s vůní zlaté orchideje) - 80 dávek (Rakousko) (2)
Novinka

Lenor Color Goldene Orchidee je nový prací prášek na barevné prádlo s vůní zlaté orchideje. Hmotnost 5200 g. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
LENOR
Katalogové číslo:
881
EAN:
8001090955852

Výrobce: Procter&Gamble

Prádlo: barevné

Množství: 80 pracích dávek

Hmotnost: 5200 g

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Rakouska

 

Lenor Color Goldene Orchidee je nový prací prášek na barevné prádlo s vůní zlaté orchideje, který dokáže osvěžit vaše prádlo nezapomenutelnou vůní. Lenor prací prášek přináší svěžet do vašeho prádlo, dokonale vypere a rozzáří vaše barvy. Prádlo uvolňuje vůni až 3 týdny.

 

 Dávkování: na 4-5 Kg prádla

tvrdost vody

méně

zašpiněné prádlo

normálně

zašpiněné prádlo

Více

zašpiněné prádlo

Extra

zašpiněné prádlo

měkká voda

60 ml

80 ml

130 ml

180 ml

středně tvrdá voda

60 ml

105 ml

160 ml

215 ml

velmi tvrdá voda

80 ml

135 ml

190 ml

245 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Color Goldene Orchidee prací prášek (s vůní zlaté orchideje) - 80 dávek (Rakousko) (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

lenor aviváže z německa a rakouka

Je Německou značkou, která razí cestu v oblasti inovací a čerpá z dlouholetých zkušeností. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty LENORU.

Aviváž chrání a změkčuje vlákna, usnadňuje žehlení a snižuje statickou přilnavost. Vyrábí se jako Superkoncentrát, který je více koncentrován a odpovídá přibližně 4 litrům klasické aviváže 1 L = 4 L. Nová řada voní až 7x déle než běžné aviváže.

LENOR vonné ubrousky do sušičky snižují elektrostatiku oblečení a usnadňují žehlení. Oblečení zanechávají měkké a dlouhodobě svěží. Ubrousky lze také využít pro svěží vůni v šatních skříních, botnících, sportovních taškách a komodách. Ubrousky lze použit místo aviváže, prádlo pouze načichne a parfemace není uvnitř vlákna. Vyrobeno v souladu s pravidly charty pro trvale udržitelný úklid. Balení obsahuje: 25 vonných ubrousku, které velmi provoní Váš byt, auto,...

Nově na našem eshopu můžete najít Prací gely a Prací prášky Lenor z Německa, které jsou jediněčné svou vůní a dokonalým praním.