PERSIL Color prací prášek - 100 dávek + 10 ZDARMA (Německo)

Professional Color prací prášek - 130 dávek (1)
  • Professional Color prací prášek - 130 dávek (1)
  • Professional Color prací prášek - 130 dávek (2)

Persil Color je osvědčený kvalitní prací prášek na barevné prádlo. Výborně odstraňuje skvrny z textilií a udržuje zářivé barvy již při nízkých teplotách praní. Hmotnost 7,15 kg. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
PERSIL
Katalogové číslo:
672
EAN:
4015000674768

Výrobce: Henkel

Prádlo: barevné

Množství: 110 pracích dávek

Hmotnost: 7,15 kg

Prací teploty: od 20 °C do 60 °C

Dovoz z Německa

 

PERSIL Color je osvědčený kvalitní prací prášek na barevné prádlo, který má nádhernou vůni. Výborně odstraňuje skvrny z textilií a udržuje zářivé barvy již při nízkých teplotách praní od 20 °C. Prací prášek vypere i ty nejodolnější skvrny od jídla, ovoce a tuků aniž by poškodil vaše oblečení. Persil odstraní skvrny a uchová barvy svěží a zářivé. Vůně prádla se postupně uvolňuje při každém pohybu. Prostředek není vhodný pro vlnu a hedvábí. 

 

115 ml odpovídá 65 g

8450 kg / 65 g = 130 dávek

ruční mytí: 60g na 10 L vody

tvrdost vody

méně

zašpiněné prádlo

středně

zašpiněné prádlo

více zašpiněné prádlo

měkká voda

60 ml

85 ml

145 ml

středně tvrdá voda

60 ml

115 ml

175 ml

tvrdá voda

85 ml

145 ml

205 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Professional Color prací prášek - 130 dávek (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Persil Praní je hraní

Persil je spolehlivou, důvěryhodnou a úspěšnou Německou značkou již více než 100 let. Vyrábí jej společnost Henkel. Společnost v roce 1973 představila nový slogan, který měl produkt doprovázet a natrvalo se zapsat do lidského povědomí: Persil – něco, na co se můžete spolehnout. Mezi výrobky značky Persil můžeme najít prášky na praní, prací gely a nově také kapsle na praní. Persil se díky speciálnímu složení, které brání zešednutí prádla, stará o zářivě bílé prádlo.

PERSIL EXTRA-FRISCHE von SILAN, kde kromě osvědčené čistoty nabízí Persil také zážitek měkkosti a svěží vůně.

PERSIL DUO-CAPS /dvojitá síla pro vaše prádlo/ je předdávkovaná dvoukomorová Persil kapsle, která nabízí účinnou kombinaci tekutého odstraňovače skvrn a posilovače zářivých a jasných barev pro dokonale čisté prádlo tím nejpohodlnějším způsobem.

Nová receptura KALT-AKTIV nyní nabízí dokonalou čistotu již od 20 °C a zatímco šetříme energii, bílé a barevné prádlo bude zářit.

PERSIL LAVENDEL FRISCHE přináší dokonalé prací výsledky i při nízkých teplotách, navíc s vůní čerstvé levandule.