LENOR Color Strahlendes Blütenbouquet prací gel (s květinovou vůní) - 80 dávek (Německo)

Color Strahlendes Blütenbouquet prací gel (s květinovou vůní) - 80 dávek (3)
  • Color Strahlendes Blütenbouquet prací gel (s květinovou vůní) - 80 dávek (3)
  • Color Strahlendes Blütenbouquet prací gel (s květinovou vůní) - 80 dávek (4)
Doporučujeme

Tekutý prací prostředek na barevné prádlo s květinovou vůní. Objem: 4,4 L. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
LENOR
Katalogové číslo:
761
EAN:
8001090762474

Výrobce: Procter&Gamble

Prádlo: barevné

Množství: 80 pracích dávek

Objem: 4,4 L

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Německa

 

Lenor Color Strahlendes Blütenbouquet prací gel na barevné prádlo s květinovou vůní dokáže osvěžit vaše prádlo nezapomenutelnou vůní. Přináší svěžet do vašeho prádlo, dokonale vypere a rozzáří vaše barvy. Prádlo uvolňuje vůni až 3 týdny.

 

tvrdost vody

méně

zašpiněné prádlo

normálně

zašpiněné prádlo

Více

zašpiněné prádlo

měkká voda

40 ml

55 ml

85 ml

středně tvrdá voda

50 ml

70 ml

100 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Color Strahlendes Blütenbouquet prací gel (s květinovou vůní) - 80 dávek (4)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

lenor aviváže z německa a rakouka

Je Německou značkou, která razí cestu v oblasti inovací a čerpá z dlouholetých zkušeností. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty LENORU.

Aviváž chrání a změkčuje vlákna, usnadňuje žehlení a snižuje statickou přilnavost. Vyrábí se jako Superkoncentrát, který je více koncentrován a odpovídá přibližně 4 litrům klasické aviváže 1 L = 4 L. Nová řada voní až 7x déle než běžné aviváže.

LENOR vonné ubrousky do sušičky snižují elektrostatiku oblečení a usnadňují žehlení. Oblečení zanechávají měkké a dlouhodobě svěží. Ubrousky lze také využít pro svěží vůni v šatních skříních, botnících, sportovních taškách a komodách. Ubrousky lze použit místo aviváže, prádlo pouze načichne a parfemace není uvnitř vlákna. Vyrobeno v souladu s pravidly charty pro trvale udržitelný úklid. Balení obsahuje: 25 vonných ubrousku, které velmi provoní Váš byt, auto,...

Nově na našem eshopu můžete najít Prací gely a Prací prášky Lenor z Německa, které jsou jediněčné svou vůní a dokonalým praním.