DOPRAVA A PLATBA

  

 CENÍK DOPRAVY

dopravce_unor.png

 

geis_point.jpg

GEIS POINT - Výdejní místa k nahlédnutí: ZDE

 

Pickup_logo_RGB_with_outline.png

DPD Pickup - Výdejní místa k nahlédnutí: ZDE 

 

  

 

      ZPŮSOB DOPRAVY

 

OSOBNÍ ODBĚR

Na adrese provozovatele: Těšice 602, 696 19 Mikulčice - osobní vyzvednutí po telefonické domluvě +420 732 174 172

 

DPD - BALÍK DO RUKY

    DPD_logo_redgrad_rgb.png

Doručení zásilky na zadanou adresu do 2-3 pracovních dnů, přepravní společností DPD. Před doručením budete kontaktováni sms a emailem. Je možné u řidiče platit i kreditní kartou.

  • Sledovat vaši zásilku můžete ZDE
  • U řidiče je možné platit hotově nebo kreditní kartou.
  • Dopravce doručuje balíček až 3x pokud vás nezastihne.
  • V den doručení vám dopravce upřesní hodinové rozmezí, kdy kurýr dorazí.
  • Každý zákazník bude mít k dispozici webovou aplikaci DPD Kurýr, ve které si může upravit doručení tak, aby mu vyhovovalo. Můžete si změnit adresu doručení, ve větších městech si za příplatek zvolit jinou dobu doručení – ráno mezi 8:00-10:00 nebo večer mezi 18:00-21:00. Je také možné si nechat poslat balíček do výdejního místa Pickup, přidat záložní adresu či odložit doručení o více než 10 dní. Navíc v ní uvidíte kurýra, jak se k vám blíží, a kolik adres vás od něj dělí.

 

DPD Pickup - výdejní místa

   Pickup_logo_RGB_with_outline.png

Aktuálně zahrnuje 175 výdejních míst po celé ČR. Spolupracuje se společností Uloženka. 

  • Na výdejní místa je možné posílat zásilky do hmotnosti 20 kg.
  • Sledovat vaši zásilku můžete ZDE
  • Uložení zásilky 5 pracovních dnů.

 

GEIS POINT - výdejní místa

geis point

Aktuálně zahrnuje téměř  500 výdejních míst, bezkonkurenční otevírací doba, možnost vyzvednutí zásilky i o víkendu, nebo úschovu zásilky bezplatně po dobu 7 dní, hmotnost balíku maximálně do 15 kg. Pokud je objednávka těžší jak 15 kg, tak objednávku rozdělíme do dvou balíků.

Doručení zásilky na vámi zadané výdejní místo do 2-3 pracovních dnů, přepravní společností GEIS Global Logistics. Více informací a aktuální pohyb zásilky můžete získat na webu www.geis-group.cz. Po doručení na výjední místo budete kontaktováni sms zprávou.

 

ČESKÁ POŠTA 

Balík Na poštu praní je hraní

Balík Na poštu - doručení na kteroukoliv z více než 2 600 pošt v České republice podle Vašeho výběru. Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, kde vlastně budou. Zásilku můžete sledovat na odkaze sledování zásilky. Více informací na webu České pošty v sekci Služby - Balík Na poštu.

 

ZPŮSOB PLATBY

 

PLATBA V HOTOVOSTI

Tuto možnost lze využít pokud zvolíte "Rozvoz Hodonín a okolí do 20 Km" - platíte řidiči při převzetí zboží, nebo osobně u nás na adrese Těšice 602, 696 19 Mikulčice při převzetí zboží.

 

PLATBA KREDITNÍ KARTOU U ŘIDIČE - pokud zvolíte Dobírku

Při zvolení platby dobírkou platíte vaší kreditní kartou za objednávku řidiči přepravní společnosti, která vám objednávku doručí. Dopravce nám tutu platbu za vaši objednávku pošle na náš bankovní účet do 4 pracovních dnů.

 

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Při zvolení platby převodem Vám mailem zašleme údaje pro platbu. Expedice zboží probíhá po připsání platby na náš bankovní účet. Pokud chcete co nejrychlejší doručení, doporučujeme uhradit objednávku ihned po doručení emailu. Pokud nebude platba připsána na náš účet do pěti pracovních dnů, považujeme objednávku za zrušenou.

Číslo bankovního účtu u Fio banka - 2401215909/2010

 

PLATBA DOBÍRKOU

Platíte dopravci při převzetí zboží hotově. Při zvolení platby dobírkou platíte za objednávku pracovníkům výdejních míst nebo pracovníkovi přepravní společnosti, která vám objednávku doručí. Dopravce nám tutu platbu za vaši objednávku pošle na náš bankovní účet do 4 pracovních dnů.