ARIEL DUOPACK Color 5 Professional Actions prací gel - 2x 70 dávek (140 dávek)

- 22%
DUOPACK Color 5 Professional Actions prací gel - 2x 70 dávek (140 dávek) (2)
  • DUOPACK Color 5 Professional Actions prací gel - 2x 70 dávek (140 dávek) (2)
  • DUOPACK Color 5 Professional Actions prací gel - 2x 70 dávek (140 dávek) (4)
Doporučujeme Super cena

ARIEL Color 5 Professional Actions je velmi kvalitní prací gel na barevné prádlo, který spojuje 5 účinků v jednom pracím cyklu. Objem 2x 3,85 L Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
ARIEL
Katalogové číslo:
787
EAN:
8001090754943

Výrobce: Procter&Gamble

Prádlo: barevné

Množství: 2x 70 (140) pracích dávek

Objem: 2x 3,85 L

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Rakouska

  

ARIEL Color 5 Professional Actions je velmi kvalitní prací gel na barevné prádlo, který spojuje 5 účinků v jednom pracím cyklu: chrání barvy, odstraňuje odolné skvrny, poskytuje hloubkové čištění, zanechává prádlo extra měkké a se svěží vůní. Síla pracího gelu se aktivuje již při teplotě 20 stupňů a zaručuje ideální péči a čistotu prádla. Vhodné i pro profesiolánlí využití /prádelny, restaurace, hotely/. Prostředek není vhodný pro vlnu a hedvábí.

 

Ruční mytí: 50 ml na 10 l

tvrdost vody

normálně

zašpiněné prádlo

více

zašpiněné prádlo

měkká voda

50 ml

80 ml

středně

tvrdá voda

65 ml

100 ml

velmi tvrdá voda

80 ml

115 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

DUOPACK Color 5 Professional Actions prací gel - 2x 70 dávek (140 dávek) (4)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Ariel Praní je hraní

V dnešní době Ariel razí cestu v oblasti inovací a čerpá ze zkušeností již 50 let. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty Ariel, tak aby prádlo bylo dostatečně bílé a zachovalo si své barvy. Ve svém sortimentu výrobků nabízí prací prášky, prací gely a prací kapsle, které usnadní práci a jsou vhodné na cestování. Ariel své prací prášky neustále inovuje přidáním vůní, účinnými složkami Actilift nebo 5 Professional Actions.

ACTILIFT složka ochraňuje vlákna a tak prádlo zůstane dlouho jako nové, barvy syté a neseprané již při nízkých teplotách.

5 PROFESSIONAL ACTIONS je 5 účinků v jednom pracím cyklu: vyběluje nebo chrání barvy, odstraňuje odolné skvrny, poskytuje hloubkové čištění, zanechává prádlo extra měkké a se svěží vůní.

Nejnovější technologie prací kapsle 3v1 PODS - přináší 3x koncentrovaný účinek: účinek praní, odstraňování skvrn a rozjasňování v koncentrované formě.