ARIEL Febreze 3v1 prací kapsle s vůní - 24 kusů

3v1 prací kapsle - 12 kusů (1)

Ariel 3v1 přináší 3x koncentrovaný účinek na bílé a světlé prádlo ve formě kapslí s vůní, který je obohacena o Febreze složku se svěží vůní, která pohltí nepříjemné pachy z prádla. Hmotnost 648 g Více informací

 Skladem 1 ks
279
231 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
ARIEL
Katalogové číslo:
305
EAN:
8001090020352

Výrobce: Procter&Gamble

Prádlo: bilé a světlé

Množství: 24 kusů

Hmotnost: 648 g

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Rakouska

 

ARIEL 3v1 gelové kapsle na bilé a světlé prádlo jsou novinkou, která spojuje 3 účinky do jedné kapsle

Obohacena o Febreze složku s příjemně svěží vůní, která pohltí nepříjemné pachy z prádla. Zajistí, aby se nepříjemné pachy jako kouř, ryby, česnek, pot a podobně neusazovaly hluboko do vláken.

 

 

  • Nejkoncentrovanější forma od Arielu pro bilé a světlé prádlo.
  • Nejnovější technologie 3v1 PODS - přináší 3x koncentrovaný účinek: účinek praní, odstraňování skvrn a rozjasňování v koncentrované formě.
  • Snadné použití - správné množství pracího prostředku v kapsli s předem připravenou dávkou.
  • Snadné dávkování, manipulace a skladování doma.
  • Obal se během praní zcela rozpustí už při 30° C.
  • Unikátní design kapslí udrží jednotlivé složky stabilně oddělené do doby, než se dostanou do pracího cyklu.
  • Pokrokové technologie působí až v průběhu praní, vylepšený speciální obal chrání tekuté složky a v kontaktu s vodou se rychle rozpouští.

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Ariel Praní je hraní

V dnešní době Ariel razí cestu v oblasti inovací a čerpá ze zkušeností již 50 let. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty Ariel, tak aby prádlo bylo dostatečně bílé a zachovalo si své barvy. Ve svém sortimentu výrobků nabízí prací prášky, prací gely a prací kapsle, které usnadní práci a jsou vhodné na cestování. Ariel své prací prášky neustále inovuje přidáním vůní, účinnými složkami Actilift nebo 5 Professional Actions.

ACTILIFT složka ochraňuje vlákna a tak prádlo zůstane dlouho jako nové, barvy syté a neseprané již při nízkých teplotách.

5 PROFESSIONAL ACTIONS je 5 účinků v jednom pracím cyklu: vyběluje nebo chrání barvy, odstraňuje odolné skvrny, poskytuje hloubkové čištění, zanechává prádlo extra měkké a se svěží vůní.

Nejnovější technologie prací kapsle 3v1 PODS - přináší 3x koncentrovaný účinek: účinek praní, odstraňování skvrn a rozjasňování v koncentrované formě.