LENOR Febreze Frischeschutz aviváž - 50 dávek

Febreze Frischeschutz Superkonzentrat aviváž - 50 dávek (1)
  • Febreze Frischeschutz Superkonzentrat aviváž - 50 dávek (1)
  • Febreze Frischeschutz Superkonzentrat aviváž - 50 dávek (2)
Doporučujeme

Aviváž Lenor Febreze Frischeschutz s vůní svěží louky je nová německá řada. Obohacena o Febreze složku, která pohltí nepříjemné pachy z prádla. Voní až 4x déle než běžné aviváže. Objem 1,5 L. Více informací

 Skladem > 10 ks
129
107 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
LENOR
Katalogové číslo:
575
EAN:
8001090341266

Výrobce: Procter&Gamble

Množství: 50 pracích dávek

Objem: 1,5 L

Dovoz z Rakouska

 

LENOR Febreze Frischeschutz /s vůní svěží louky/ je nová německá řada aviváže. Obohacen o Febreze složku, která pohltí nepříjemné pachy z prádla. Zajistí, aby se nepříjemné pachy jako kouř, ryby, česnek, pot a podobně neusazovaly hluboko do vláken. Aviváž s lehkou svěží vůni je navržena tak, aby zajistila, že vaše prádlo zůstane dlouho jako právě oprané. Voní až 4x déle než běžné avivážní prostředky. Lenor chrání a změkčuje vlákna, usnadňuje žehlení a snižuje statickou přilnavost. Nepoužívejte na speciální tkaniny – GoreTex, mikrovlákno, funkční tkaniny a termoprádlo.

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Febreze Frischeschutz Superkonzentrat aviváž - 50 dávek (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

lenor aviváže z německa a rakouka

Je Německou značkou, která razí cestu v oblasti inovací a čerpá z dlouholetých zkušeností. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty LENORU.

Aviváž chrání a změkčuje vlákna, usnadňuje žehlení a snižuje statickou přilnavost. Vyrábí se jako Superkoncentrát, který je více koncentrován a odpovídá přibližně 4 litrům klasické aviváže 1 L = 4 L. Nová řada voní až 7x déle než běžné aviváže.

LENOR vonné ubrousky do sušičky snižují elektrostatiku oblečení a usnadňují žehlení. Oblečení zanechávají měkké a dlouhodobě svěží. Ubrousky lze také využít pro svěží vůni v šatních skříních, botnících, sportovních taškách a komodách. Ubrousky lze použit místo aviváže, prádlo pouze načichne a parfemace není uvnitř vlákna. Vyrobeno v souladu s pravidly charty pro trvale udržitelný úklid. Balení obsahuje: 25 vonných ubrousku, které velmi provoní Váš byt, auto,...

Nově na našem eshopu můžete najít Prací gely a Prací prášky Lenor z Německa, které jsou jediněčné svou vůní a dokonalým praním.