DIXAN Flecken-Champion prací prášek - 100 dávek

- 17%
DIXAN Flecken-Champion prací prášek - 100 dávek (3)
  • DIXAN Flecken-Champion prací prášek - 100 dávek (3)
  • DIXAN Flecken-Champion prací prášek - 100 dávek (4)
Doporučujeme Super cena

Velmi účinný prací prášek s technologií detekce fleků na bílé a světlé prádlo, který odstraní i ty nejodolnější skvrny a zanechá dlouhotrvající svěží vůní. Hmotnost 7 kg. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
DIXAN
Katalogové číslo:
44
EAN:
9000100885805

Výrobce: Henkel

Prádlo: bílé a světlé

Množství: 100 pracích dávek

Hmotnost: 7 kg

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Rakouska

 

DIXAN Flecken-Champion je velmi účinný prací prášek na bílé a světlé prádlo s technologií detekce fleků, který odstraní i ty nejodolnější skvrny a zanechá dlouhotrvající svěží vůní. Díky vysoké koncentraci bělících látek efektivně působí proti šednutí a prádlo bude vždy zářivě bílé. Prášek se snadno rozpouští a proniká tak hluboko do vlákna, a to již při 20 stupních, čímž šetří energii a životní prostředí. Vhodný i pro ruční praní. Obsahuje vzorec, který brání usazovaní vodního kamene v pračce. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí, černého a barevného prádla.

 

tvrdost vody

normálně

zašpiněné prádlo

Více

zašpiněné prádlo

měkká - středně tvrdá voda

108 ml

165 ml

tvrdá voda

135 ml

190 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

DIXAN Flecken-Champion prací prášek - 100 dávek (4)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

značka Dixan

Byl prvním bezfosfátovým pracím práškem (v ČR je Dixan pod názvem Palmex) od společnosti Henkel. V Rakousku velmi oblíbený prací prášek s dlouholetou tradicí na jasně bílé a barevné prádlo. Ve svém sortimentu výrobků nabízí prací prášky, prací gely a prací kapsle, které usnadní práci a jsou vhodné na cestování.

Dixan v poslední době přišel na trh s novou složkou FLECKEN-CHAMPION /aktivní vzorec/, který zajišťuje prací výkon i při teplotě 20 °C, působí jako magnet a přitahuje skvrny z vláken, zajišťuje jasně bílé a barevné prádlo. Dokáže odstranit tuk, olej, vejce nebo červené víno.