ARIEL Frühlingsfrische 3v1 prací kapsle - 24 kusů (Rakousko)

Frühlingsfrische 3v1 prací kapsle - 24 kusů (1)

Ariel Frühlingsfrische 3v1 přináší 3x koncentrovaný účinek na bílé a stálobarevné prádlo s vůní jarní svěžesti ve formě kapslí. Hmotnost 648 g. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
ARIEL
Katalogové číslo:
780
EAN:
8001090544032

Výrobce: Procter&Gamble

Prádlo: bílé a stálobarevné

Množství: 24 kusů 

Hmotnost: 648 g

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Rakouska

 

 

ARIEL Frühlingsfrische 3v1 gelové kapsle na bílé a stálobarevné prádlo s vůní jarní svěžestí jsou novinkou, která spojuje 3 účinky do jedné kapsle

 

  • Nejkoncentrovanější forma od Arielu pro bílé a stálobarevné prádlo.
  • Nejnovější technologie 3v1 PODS - přináší 3x koncentrovaný účinek: účinek praní, odstraňování skvrn a rozjasňování v koncentrované formě.
  • Snadné použití - správné množství pracího prostředku v kapsli s předem připravenou dávkou.
  • Snadné dávkování, manipulace a skladování doma.
  • Obal se během praní zcela rozpustí už při 20° C.
  • Unikátní design kapslí udrží jednotlivé složky stabilně oddělené do doby, než se dostanou do pracího cyklu.
  • Pokrokové technologie působí až v průběhu praní, vylepšený speciální obal chrání tekuté složky a v kontaktu s vodou se rychle rozpouští.
 
Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Ariel Praní je hraní

V dnešní době Ariel razí cestu v oblasti inovací a čerpá ze zkušeností již 50 let. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty Ariel, tak aby prádlo bylo dostatečně bílé a zachovalo si své barvy. Ve svém sortimentu výrobků nabízí prací prášky, prací gely a prací kapsle, které usnadní práci a jsou vhodné na cestování. Ariel své prací prášky neustále inovuje přidáním vůní, účinnými složkami Actilift nebo 5 Professional Actions.

ACTILIFT složka ochraňuje vlákna a tak prádlo zůstane dlouho jako nové, barvy syté a neseprané již při nízkých teplotách.

5 PROFESSIONAL ACTIONS je 5 účinků v jednom pracím cyklu: vyběluje nebo chrání barvy, odstraňuje odolné skvrny, poskytuje hloubkové čištění, zanechává prádlo extra měkké a se svěží vůní.

Nejnovější technologie prací kapsle 3v1 PODS - přináší 3x koncentrovaný účinek: účinek praní, odstraňování skvrn a rozjasňování v koncentrované formě.