OMO gel na barevné prádlo s vůní divokých fialových květů - 25 dávek (Francie)

Couleurs Violette Sauvage prací gel na barevné prádlo - 25 dávek (Francie) (1)

Omo je prací gel na barevné prádlo s vůní divokých fialových květů. Objem 875 ml. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
OMO
Katalogové číslo:
715
EAN:
8710908819537

Výrobce: Unilever

Prádlo: barevné

Množství: 25 pracích dávek

Objem: 875 ml

Dovoz z FRANCIE

 

Omo Couleurs éclatantes Violette Sauvage je prací gel na barevné prádlo s vůní  divokých fialových květů, který obsahuje esenciální oleje z exotických květin, které dodají překrásnou a nezaměnitelnou exotickou vůni. Kvalitní složení je šetrné k vašemu prádlu. Vysoká účinnost praní a dlouhotrvající vůně. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí a nedávejte odměrku do sušičky.

 

Dodržujte dávkování, protože tyto prací gely jsou koncentrované a stačí menší dávka!

Dávkování: 4-5kg prádla 35 ml, 6-8 kg prádla 52 ml. Pro ruční praní 17 ml pracího gelu na 5 L vody. 

Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% enzymy, neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, fosfonáty, polykarboxyláty, mýdlo, aplhaisomethyl ionon, amylcinnamal, benzyl salicylát, butylfenylmethylpropion, citronellol, eugenol, hexylcinamal, limonen, benzisothiazolinon

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

OMO Praní je hraní

Tradiční značka OMO byla představena v Rakousku v roce 1955 a má více než 50 let zkušeností. S novou zvláštní sílou odstraňovače skvrn je nyní OMO ještě silnější proti skvrnám. Během praní, OMO rozvíjí svou další čisticí schopnost a odstraňuje tak mnoho odolných skvrn již při prvním praní - tak dostanete i bez předčištění zářivě čisté výsledky praní! Mezi výrobky značky OMO můžeme najít prášky na praní, prací gely a nově také kapsle na praní.

OMO COLOR je specialista pro barevné šetrné praní. Spojuje v sobě silný čisticí výkon OMO se složkou inkoustu a je bez bělidla. Vlákna vašeho barevného prádla jsou ušetřeny a barvy udrží svou barevnost.