FROSCH Grapefruit Fett-Entferner /EKO/ odstraňovač tuků s grepovou vůní - 500 ml (Německo)

Grapefruit Fett-Entferner /EKO/ odstraňovač tuků s grepovou vůní - 500 ml (1)
Doporučujeme

Frosch Grapefruit Fett-Entferner /EKO/ odstraňovač tuků s grepovou vůní. Výborně odstraňuje mastnotu je ideální na trouby a grily. Objem 500 ml. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
FROSCH
Katalogové číslo:
619
EAN:
4001499112942

Výrobce: Frosch

Objem: 500 ml

Dovoz z Německa

 

Frosch Grapefruit Fett-Entferner odstraňovač tuků s grepovou vůní. Výborně odstraňuje mastnotu je ideální na trouby a grily. Jeho vysoce účinný vzorec rozpouští dokonce i tvrdé nečistoty. Frosch je bezpečný pro potraviny a je proto bezpečný pro použití v potravinové zóně a na kuchyňských pracovních plochách.

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Frosch Praní je hraní

 

Značka Frosch klade ve svých produktech důraz na přírodní látky a domácí prostředky jako jsou ocet, citron nebo soda. Spojení vysoce účinných přírodních čistících látek, ohleduplnosti k životnímu prostředí a šetrnosti k lidské pokožce je vyjádřeno ve sloganu značky Frosch: Organická kvalita pro dobrý pocit. Od jeho vzniku v roce 1986 značka Frosch používá pouze ty ingredience, které umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě.