PERSAVON HYPOALERGENNÍ Prací Gel - meruňkové mléko (Francie)

HYPOALERGENNÍ Prací Gel - Sladké mandlové mléko (Francie) (1)
  • HYPOALERGENNÍ Prací Gel - Sladké mandlové mléko (Francie) (1)
  • HYPOALERGENNÍ Prací Gel - meruňkové mléko (Francie) (2)
Doporučujeme Novinka

Persavon je hypoalergenní prací gel s vůní meruňkového mléka určen pro děti a lidi s citlivou pokožkou. Objem: 1485 ml. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
PERSAVON
Katalogové číslo:
816
EAN:
3700593603622

Výrobce: Persavon

Prádlo: bílé a stálobarevné

Množství: 27 pracívh dávek

Objem: 1485 ml 

Dovoz z FRANCIE

 

Persavon bébé Abricot je hypoalergenní prací gel s vůní meruňkového mléka určen pro děti a lidi s citlivou pokožkou. Prací gel neobsahuje žádná barviva. Dermatologicky testováno.

Dávkování: méně špinavé prádlo 55 ml, více špinavé prádlo 75 ml

 

Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% mýdlo, neiontové povrchově aktivní látky. Další složení: fosfáty, enzymy, parfém, fenoxyethanol, pyrithion sodný, benzisothiazolinon.

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

HYPOALERGENNÍ Prací Gel - meruňkové mléko (Francie) (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Persavon.jpg

Značka Persavon byla založena v roce 1911 francouzskou společností Lesieur. Značka byla jednou z prvních ve francii, která začala používat Marseillské mýdlo, které se vyrábí bez barviva nebo parfému, podle jediné pravé metody. Persavon má velký úspěch tím, že spoléhá na přírodní ctnosti a kvalitu.