JELEN CZ Kondicionér - Aviváž s konopným olejem - 1,35 L (ČR)

Kondicionér - Aviváž s konopným olejem - 1,35 L (ČR) (1)
  • Kondicionér - Aviváž s konopným olejem - 1,35 L (ČR) (1)
  • Kondicionér - Aviváž s konopným olejem - 1,35 L (ČR) (2)

Jelen Kondicionér - Aviváž s konopným olejem jemně voňavý prostředek pro prádlo měkčí a příjemnější na dotek. Objem 1,35 L. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
JELEN CZ
Katalogové číslo:
690
EAN:
8592613579919

Výrobce: SCHICHT s.r.o. 

Množství: 54 pracích dávek

Objem: 1,35 L 

Vyrobeno v ČR

 

Jelen Kondicionér - Aviváž s konopným olejem jemně voňavý prostředek pro prádlo měkčí a příjemnější na dotek. Obsahuje konopný olej a povrchově aktivní látky rostlinného původu, které společně pečují o vaše prádlo a usnadňují žehlení. Aviváž neaplikujte přímo na tkaninu. Má přírodní složení, a proto je šetrný k přírodě i pokožce. Výrobky Jelen obsahují pouze v přírodě dobře odbouratelné latkyDermatologicky Testováno.

Složení: 5 % nebo více, avšak méně než 15 %: kationtové povrchově aktivní látky; méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky; parfém; Benzyl Alcohol, Bronopol, Iodopropynyl Butylcarbamate 

Pokyny pro bezpečné nakládání a předlékařskou pomoc: Uchovávejte mimo dosah děti. 

Při zasažení očí: několik minut opartně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.

Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko nebo lékaře.

 

 

 

Kondicionér - Aviváž s konopným olejem - 1,35 L (ČR) (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Logo_Jelen.png

Schicht a jeho synové nejprve mýdla s jelenem vyráběli ve svém domku v Rynolticích. V roce 1882 však popularita jejich jádrového mýdla vzrostla natolik, že došlo na stěhování do Ústí nad Labem, kde se Schichtovi usídlili v moderním komplexu s mydlárnou. Pozvolný rozvoj pokračoval a mýdlo s jelenem bylo populární ve stále větším počtu domácností – nejen v českých zemích, ale i v rámci celé Evropy.