COCCOLINO /Kuschelweich/ Premium Eleganz aviváž - 21 dávek

/Kuschelweich/ Premium Eleganz aviváž - 21 dávek (1)
  • /Kuschelweich/ Premium Eleganz aviváž - 21 dávek (1)
  • /Kuschelweich/ Premium Eleganz aviváž - 21 dávek (2)

Coccolino /Kuschelweich/ Premium Eleganz aviváž s jemnou perlovou vůní růžových květů, která zanechá prádlo příjemně hebké a měkké. Objem 750 ml. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
COCCOLINO
Katalogové číslo:
229
EAN:
4013162014835

Výrobce: Unilever

Množství: 21 pracích dávek

Objem: 750 ml

Dovoz z Rakouska

 

Coccolino /Kuschelweich/ Premium Eleganz aviváž s jemnou perlovou vůní růžových květů, která zanechá prádlo příjemně hebké a měkké. Coccolino aviváže dodají vašemu oblečení dlouhotrvající svěžest, která se uvolňuje několik dní. A to díky speciálním parfemovaným kapslím. Každá lahev základního portfolia Coccolino aviváže obsahuje přibližně 9 000 000 000 parfemovaných kapslí. Mikroskopické kapsle obsahující parfém se přichytí na oblečení. Pohybem oblečení kapsle postupně praskají a uvolňují parfém. Oblečení tak zůstává svěží a voňavé několik dní. Dermatologicky testováno.

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

/Kuschelweich/ Premium Eleganz aviváž - 21 dávek (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Coccolino Praní je hraní

Aviváž značky Kuschelweich u nás známá jako Coccolino, je vyráběna Německou společnosti Unilever, která vznikla v 90. letech devatenáctého století. Základní řada aviváže obsahuje přibližně 9 000 000 000 parfemovaných kapslí. Každá lahev Coccolino je dermatologicky testována. Aviváže pravidelně získávají Německou známku kvality.