COCCOLINO /Kuschelweich/ Sommerliebe vonné sáčky do skříně 3 ks

/Kuschelweich/ Sommerliebe vonné sáčky do skříně 3 ks (3)
Doporučujeme

Coccolino /Kuschelweich/ vonné sáčky do skříně s vůní letní lásky. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
COCCOLINO
Katalogové číslo:
285
EAN:
4013162016563

Výrobce: Unilever

Množství: 3 kusy

Dovoz z Německa

 

Coccolino /Kuschelweich/ Sommerliebe vonné sáčky do skříně s vůní letní lásky. Tři měkké polštářky s vonnými svěžími perlami přinášejí do Vašeho šatníku letní vůni na dlouhých šest týdnů.

POUŽITÍ: Kuschelweich vonný sáček položte nebo zavěste na ramínko. Sáček má pro snadné zavěšení na ramínko vytvořený otvor. Vůně vydrží šest týdnů, následně použijte nový sáček.

Pro dlouhotrvající vůni doporučujeme používat s aviváží Kuschelweich Sommerliebe.

 

Neexistuje nic lepšího než vůně čerstvě vypraného prádla. Ale jakmile je prádlo složené ve skříni, atraktivní svěžest může být rychle pryř.

Nepoužívejte do pračky nebo sušičky. Balení obsahuje tři vonné sáčky.

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Coccolino Praní je hraní

Aviváž značky Kuschelweich u nás známá jako Coccolino, je vyráběna Německou společnosti Unilever, která vznikla v 90. letech devatenáctého století. Základní řada aviváže obsahuje přibližně 9 000 000 000 parfemovaných kapslí. Každá lahev Coccolino je dermatologicky testována. Aviváže pravidelně získávají Německou známku kvality.