WASCHKÖNIG Lavendel Frische Superkonzentrat aviváž - 35 dávek

Lavendel Frische Superkonzentrat aviváž - 28 dávek (1)
  • Lavendel Frische Superkonzentrat aviváž - 28 dávek (1)
  • Lavendel Frische Superkonzentrat aviváž - 28 dávek (2)

Waschkönig Lavendel Frishe Superkoncentrát s vůní levandule je německá řada aviváže, která je vysoce koncentrovaná. Více informací

Výrobce: CLOVIN Germany GmbH

Množství: 35 pracích dávek

Objem: 875 ml 

Dovoz z Německa

 

Waschkönig Lavendel Frishe Superkoncentrát s vůní levandule je německá řada aviváže, která je vysoce koncentrovaná. Obsahuje novou generaci parfémovaných mikrokapslí, které se při nošení postupně uvolňují a zajišťují tak dlouhotrvající svěží vůnipo dobu 8 týdnů. Aviváž chrání tkaninu, snižují její pomačkání, usnadňuje žehlení a zajišťuje měkkost. Aviváž Waschkönig zanechá na všech vláknech speciální ochrannou vrstvu a proto zůstane Vaše oblečení déle tak pěkné, jako když jste ho právě koupili. Dále zabraňuje vzniku elektrostatické elektřiny na vašem oblečení. Proto se oblečení nelepí na tělo a umožňuje vám volnější a příjemnější pohyb. Nepoužívejte na speciální tkaniny – GoreTex, mikrovlákno, funkční tkaniny a termoprádlo. Neaplikujte přímo na textilie. Používejte v poslední fázi praní.
 
 
Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

 

Lavendel Frische Superkonzentrat aviváž - 28 dávek (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů