FROSCH Multiflächen-Reiniger Orangenfrische /EKO/ universální čistič - 500 ml (Německo)

Multiflächen-Reiniger Orangenfrische /EKO/ universální čistič - 500 ml (Německo) (1)
Novinka

Frosch Multiflächen-Reiniger Orangenfrische je ekologický universální čistící prostředek s vůní pomeranče. Objem: 500 ml. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
FROSCH
Katalogové číslo:
895
EAN:
4001499917349

Výrobce: Frosch

Objem: 500 ml

Dovoz z Německa

 

Frosch Multiflächen-Reiniger Orangenfrische je ekologický universální čistící prostředek s vůní pomeranče. Tento přirozeně silný čisticí prostředek Frosch je určen pro všechny hladké povrchy. Jeho vysoce účinný vzorec zajišťuje čištění bez šmouh a zaručuje zářivý lesk. Je ideální pro vysoce lesklý nábytek a ploché obrazovky. Prostředek můžete použít také na: na lesklý a plastový nábytek, dřevo, kov, sklo, kování.

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Frosch Praní je hraní

 

Značka Frosch klade ve svých produktech důraz na přírodní látky a domácí prostředky jako jsou ocet, citron nebo soda. Spojení vysoce účinných přírodních čistících látek, ohleduplnosti k životnímu prostředí a šetrnosti k lidské pokožce je vyjádřeno ve sloganu značky Frosch: Organická kvalita pro dobrý pocit. Od jeho vzniku v roce 1986 značka Frosch používá pouze ty ingredience, které umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě.