JELEN CZ Mystery aviváž - 1 L (ČR)

Mystery aviváž - 1 L (ČR) (1)
  • Mystery aviváž - 1 L (ČR) (1)
  • Mystery aviváž - 1 L (ČR) (2)

Jelen Mystery aviváž s exotickou tajemnou intenzivní vůní plnou překvapení. Objem 1 L. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
JELEN CZ
Katalogové číslo:
697
EAN:
8592613579186

Výrobce: Spolpharma s.r.o. 

Množství: 33 pracích dávek

Objem: 1 L 

Vyrobeno v ČR

 

Jelen Mystery aviváž s exotickou tajemnou intenzivní vůní plnou překvapení. Je zaměřena na hebkost a ochranu vláken Vašeho oblečení, usnadňuje žehlení. Vhodná pro všechny tvrdosti vody. Aviváž neaplikujte přímo na tkaninu.

Složení: 5 % až 15 %: kationtové povrchově aktivní látky; méně než 5 % chloridy, méně než 5 % PEG-75 lanolin, parfém, silikonová emulze, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone, citronellol, geraniol, buthylphenyl, methylpropional

Pokyny pro bezpečné nakládání a předlékařskou pomoc: Uchovávejte mimo dosah děti. 

Při zasažení očí: několik minut opartně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.

Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko nebo lékaře.

 

 

 

Mystery aviváž - 1 L (ČR) (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Logo_Jelen.png

Schicht a jeho synové nejprve mýdla s jelenem vyráběli ve svém domku v Rynolticích. V roce 1882 však popularita jejich jádrového mýdla vzrostla natolik, že došlo na stěhování do Ústí nad Labem, kde se Schichtovi usídlili v moderním komplexu s mydlárnou. Pozvolný rozvoj pokračoval a mýdlo s jelenem bylo populární ve stále větším počtu domácností – nejen v českých zemích, ale i v rámci celé Evropy.