JELEN CZ Na Ruční Praní - 500 ml (ČR)

Na Ruční Praní - 500 ml (ČR) (1)
  • Na Ruční Praní - 500 ml (ČR) (1)
  • Na Ruční Praní - 500 ml (ČR) (2)

Jelen na ruční praní obsahuje vysoký podíl nebarveného mýdla. Slouží výhradně na ruční praní. Objem 500 ml. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
JELEN CZ
Katalogové číslo:
686
EAN:
8592613579667

Výrobce: SCHICHT s.r.o. 

Prádlo: bílé a barevné

Množství: až 20 pracích dávek

Objem: 500 ml 

Vyrobeno v ČR

 

Jelen na ruční praní obsahuje vysoký podíl nebarveného mýdla. Slouží výhradně na ruční praní. Chrání vlákna i barvy. Účinně odstraňuje skvrny a špínu, přitom nedrážní pokožku. Má přírodní složení, a proto je šetrný k přírodě i pokožce. Výrobky Jelen obsahují pouze v přírodě dobře odbouratelné latkyDermatologicky Testováno.

Dávkování: Na 5 l vody dávejte 30 ml prostředku.

Složení: 5% nebo více, avšak méně než 15%: mýdlo, aniontově povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky: Méně než 5%: neiontové povrchově aktivní látky: parfém: Bronopol: Iodopropynyl Butylcarbamate: Benzyl Alcohol 

Pokyny pro bezpečné nakládání a předlékařskou pomoc: Uchovávejte mimo dosah děti. 

Při zasažení očí: několik minut opartně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.

Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko nebo lékaře.

 

 

 

Na Ruční Praní - 500 ml (ČR) (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Logo_Jelen.png

Schicht a jeho synové nejprve mýdla s jelenem vyráběli ve svém domku v Rynolticích. V roce 1882 však popularita jejich jádrového mýdla vzrostla natolik, že došlo na stěhování do Ústí nad Labem, kde se Schichtovi usídlili v moderním komplexu s mydlárnou. Pozvolný rozvoj pokračoval a mýdlo s jelenem bylo populární ve stále větším počtu domácností – nejen v českých zemích, ale i v rámci celé Evropy.