WASCHKÖNIG Oxy Kraft Bleichmittel bělidlo a odstraňovač skvrn 750 g

- 8%
Oxy Kraft Fleckentferner odstraňovač skvrn 750 g (1)
Sleva

Waschkonig Oxy Kraft Bleichmittelbělidlo prádla v prášku. Obsahuje aktivní kyslík, který dokonale vybělí zašedlé prádlo. Zároveň je velmi účinný při odstraňování skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
WASCHKÖNIG
Katalogové číslo:
530
EAN:
4260418930207

Výrobce: CLOVIN Germany GmbH

Hmotnost: 750 g

Dovoz z Německa

 

Waschkönig Oxy Kraft Bleichmittel bělidlo prádla v prášku. Obsahuje aktivní kyslík, který dokonale vybělí zašedlé prádlo. Zároveň je velmi účinný při odstraňování skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd.

Vhodné pro bílé prádlo. Obnovuje jejich sněhobílou bělost.

Může být použit buď jako přísada do prášku, nebo se nanáší přímo na skvrny. Použití v automatické pračce, ruční mytí a namáčení.

Neobsahuje chlór, takže je bezpečný pro tkaniny.

Účinkuje již při nízkých teplotách.

 

Dávkování pro praní: 1 odměrka (30g) přidejte k pracímu prášku. Pro zaschlé skvrny použijte 2 odměrky.

Dávkování pro namáčení: přidejte 1 odměrku na 4L teplé vody (max 40 °C). Pro zaschlé skvrny 2 odměrky. Máčejte asi 5 hodin. Po skončení máčení prádlo vyperte obvyklým způsobem.

Pro rychlou eliminaci skvrn přidejte 1 odměrku odstraňovače skvrn do 0,5 L teplé vody (max 40°C) a čištěnou část nechte cca 30 minut máčet. Poté prádlo vyperte obvyklým způsobem.

Roztoz odtraňovače skvrn a vody nenechávejte v uzavřené nádobě - unikající kyslík může vést k prasknutí nádoby. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí a kůži! 

SLOŽENÍ: 30% a více bělící činidla na bázi kyslíku, méně než 5% aniontové povrchově aktnivní látky, méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, méně než 5% fosfáty, optické zjasňovače, enzymy.

 

 

Nebezpečné látky: uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku (2:3).

NEBEZPEČÍ: může zesílit požár, oxidant zdravý škodlivý při použití. Dráží kůži a způsobuje vážná poškození očí. Je-li nutná lekářská pomoc mějte po ruce tento obal. Uchovjte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při použití: necítíte-li se dobře volejte toxikologické informační středisko. Při zasažrní očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměnte kontaktní čočky jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování, okamžitě volejte lékaře.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů