WASCHKÖNIG Oxy Kraft Fleckentferner tekutý odstraňovač skvrn 1,5 L

- 8%
Oxy Kraft Fleckentferner tekutý odstraňovač skvrn 1,5 L (1)
Sleva

Waschkonig Oxy Kraft Fleckentferner tekutý je ideální pomocník při odstraňování zaschlých a odolných skvrn. Aktivní formule obsažená v nové generaci odstraňovače skvrn zajišťuje efektivní odstranění odolných a zašlých skvrn. Objem 1,5 L Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
WASCHKÖNIG
Katalogové číslo:
608
EAN:
4260418930696

Výrobce: CLOVIN Germany GmbH

Objem: 1,5 L

Dovoz z Německa

 

Waschkönig Oxy Kraft Fleckentferner tekutý je ideální pomocník při odstraňování zaschlých a odolných skvrn. Obsahuje aktivní kyslík, který intenzivně působí a odstraňuje i odolné skvrny na prádle. Velmi účinný při odstranění skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd.

Může být použit buď jako přísada do prášku, nebo se nanáší přímo na skvrny.

Vhodný pro praní a namáčení barevných i bílých textílií.

Neobsahuje chlór, takže je bezpečný pro barevné tkaniny.

Použití v automatické pračce, ruční mytí a namáčení.

Účinkuje již při nízkých teplotách.

 

Dávkování pro praní: nalíjte odstraňovač přímo na skvrnu a nechte cca 10 min, poté vložte prádlo s prcím prostředkem popř. ručně umyjte obvyklím způsobem.

Dávkování pro namáčení: 100 ml odstraňovače na 10 L vody.

 

Roztoz odtraňovače skvrn a vody nenechávejte v uzavřené nádobě - unikající kyslík může vést k prasknutí nádoby. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí a kůži! 

SLOŽENÍ: 30% a více bělící činidla na bázi kyslíku, méně než 5% aniontové povrchově aktnivní látky, méně než 5 % neiontové povrchové aktivní látky, méně než 5% fosfáty, optické rozjasňovače, enzymy.

 

NEBEZPEČÍ: může zesílit požár, oxidant zdravý škodlivý při použití. Dráží kůži a způsobuje vážná poškození očí. Je-li nutná lekářská pomoc mějte po ruce tento obal. Uchovjte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při použití: necítíte-li se dobře volejte toxikologické informační středisko. Při zasažrní očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměnte kontaktní čočky jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování, okamžitě volejte lékaře.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů