FINISH Powerball QUANTUM MEGAPACK Citrus tablety do myčky - 60 kusů (Německo)

- 14%
Powerball QUANTUM MEGAPACK Citrus tablety do myčky - 60 kusů (Německo) (1)
Novinka Sleva

Finish Powerball Quantum Citrus s vůní citrónu přináší oslnivou čistotu, lesk a dodatečnou ochranu proti korozi skla. Hmotnost: 930 g. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
FINISH
Katalogové číslo:
141
EAN:
4002448105268

Výrobce: Reckitt Benckiser

Množství: 60 kusů

Hmotnost: 930 g

Dovoz z Německa

 

Finish Powerball Quantum Citrus s vůní citrónu přináší oslnivou čistotu a lesk, kterou očekáváte, a navíc dodatečnou ochranu proti korozi skla. Tablety obsahují jedinečnou novou formuli pro ochranu skla, která může prodloužit životnost sklenic až o 100 %, takže si déle udrží zářivý lesk a jsou chráněny mytí za mytím. Číslo jedna pro myčky značky Beko, Bosch a Siemens.

 12 účinků pro nejvyšší čistotu a lesk:

 • Odstranění nejsilnějších nečistot

 • Funkce předmáčení

 • Odstranění čajových skvrn

 • Funkce soli

 • Funkce leštidla

 • Síla odstraňující mastnotu

 • Účinnost při nízkých teplotách

 • Ochrana filtru

 • Ochrana myčky proti vodnímu kameni

 • Ochrana sklenic

 • Ochrana stříbra

 • Posilovač lesku

Použití:

Vložte jednu kapsli odpovídající jedné dávce do hlavního dávkovače na mycí prostředek a zavřete jej.
Kapsle nejsou zabaleny a jsou vyrobeny tak, aby se jejich obsah uvolňoval po kontaktu s vodou. Nepropichujte je a nepokoušejte se je rozbalit.
Dobře zavřete víko balení. Uložte krabici do chladného a suchého místa, abyste ochránili zbývající kapsle.
Ujistěte se, že veškeré nádobí je možné mýt v myčce, a nemyjte společně stříbro s nerezovou ocelí. Kovové nádobí myjte podle pokynů výrobce.
Spusťte myčku. Optimální teplota vody je 50–60 °CNepoužívejte krátké mycí programy.

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Finish Praní je hraní

Značka Finish (dříve Calgonit) patří mezi průkopníky vývoje prostředků určených pro automatické mytí již od roku 1957. Disponuje širokým sortimentem výrobků, které vyhovují potřebám automatického mytí v myčkách na nádobí - ať už se jedná o mycí prostředky určené pro silně znečištěné nádobí nebo prostředky zvyšující výkon myčky - čistič a osvěžovač myčky pro perfektní výsledky při mytí nádobí.

Při vývoji prostředků FINISH určených do automatických myček byly použity nejmodernější metody vývoje a testování jednotlivých výrobků s ohledem na efektivitu spotřeby vody i elektrické energie při mytí pro současné dosažení maximální čistoty, jasu a lesku nádobí - to vše je shrnuto v tzv. diamantovém standardu, na který může být značka FINISH právem pyšná.

FINISH ALL IN 1 /všechno v jednom/ revoluční kulička All in 1 se vrhne do práce ve fázi odmáčení a vypořádá se i s těmi nejodolnějšími pozůstatky jídla.

FINISH CLASSIC obsahuje kuličku Powerball, která předmočí a zjemní zaschlé zbytky jídla a silný detergent odstraní všechny zbytky jídla.