OMO prací kapsle s květinovou vůní orientu - 28 kusů (Francie)

Sensations prací kapsle - 28 kusů (Francie) (1)

Omo jsou prací kapsle s květinovou vůní orientu. Hmotnost 736 g. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
OMO
Katalogové číslo:
747
EAN:
8710908790911

Výrobce: Unilever

Prádlo: bílé a stálobarevné

Množství: 28 kusů 

Hmotnost: 736 g

Dovoz z FRANCIE

 

Omo Sensations jsou prací kapsle s květinovou vůní orientu, které obsahují esenciální oleje z exotických květin, které dodají překrásnou a nezaměnitelnou exotickou vůni. Kvalitní složení je šetrné k vašemu prádlu. Vysoká účinnost praní a dlouhotrvající vůně. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí.

 

Dávkování: na 3/5 kg prádla - 1 kapsle do bubnu pračky, pokud prádlo váží až 6/8 kg - 2 kapsle do bubnu pračky

 

Složení: 15-30% neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, 5-15% aniontové povrchově aktivní látky <5% enzymy, optické zjasňovače, parfémy, fosfonáty, polykarboxyláty, butylfenylmethylpropion, citronellol, kumarin, geraniol, limonen, linalool.

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

OMO Praní je hraní

Tradiční značka OMO byla představena v Rakousku v roce 1955 a má více než 50 let zkušeností. S novou zvláštní sílou odstraňovače skvrn je nyní OMO ještě silnější proti skvrnám. Během praní, OMO rozvíjí svou další čisticí schopnost a odstraňuje tak mnoho odolných skvrn již při prvním praní - tak dostanete i bez předčištění zářivě čisté výsledky praní! Mezi výrobky značky OMO můžeme najít prášky na praní, prací gely a nově také kapsle na praní.

OMO COLOR je specialista pro barevné šetrné praní. Spojuje v sobě silný čisticí výkon OMO se složkou inkoustu a je bez bělidla. Vlákna vašeho barevného prádla jsou ušetřeny a barvy udrží svou barevnost.