OMO prací kapsle s vůní tropických květů a magnolie - 32 kusů (Francie)

prací kapsle s vůní jasmínu - 32 kusů (Francie) (1)
Novinka

Omo jsou prací kapsle s vůní tropických květů a magnolie. Hmotnost 841 g. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
OMO
Katalogové číslo:
813
EAN:
8712561925488

Výrobce: Unilever

Prádlo: bílé a stálobarevné

Množství: 32 kusů 

Hmotnost: 841 g

Dovoz z FRANCIE

 

Omo Fleurs des tropiques de magnolia jsou prací kapsle s vůní tropických květů a magnolie, které obsahují perle parfému a esenciální oleje z exotických květin, které dodají překrásnou a nezaměnitelnou exotickou vůni. Kvalitní složení je šetrné k vašemu prádlu. Vysoká účinnost praní a dlouhotrvající vůně. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí.

 

Dávkování: na 3/5 kg prádla - 1 kapsle do bubnu pračky, pokud prádlo váží až 6/8 kg - 2 kapsle do bubnu pračky

 

Složení: 15-30% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, <5% enzymy, optické zjasňovače, parfémy, fosfonáty, butylfenylmethylpropion, citronellol, geraniol, hexylcinnamal, limonen, linalool.

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

OMO Praní je hraní

Tradiční značka OMO byla představena v Rakousku v roce 1955 a má více než 50 let zkušeností. S novou zvláštní sílou odstraňovače skvrn je nyní OMO ještě silnější proti skvrnám. Během praní, OMO rozvíjí svou další čisticí schopnost a odstraňuje tak mnoho odolných skvrn již při prvním praní - tak dostanete i bez předčištění zářivě čisté výsledky praní! Mezi výrobky značky OMO můžeme najít prášky na praní, prací gely a nově také kapsle na praní.

OMO COLOR je specialista pro barevné šetrné praní. Spojuje v sobě silný čisticí výkon OMO se složkou inkoustu a je bez bělidla. Vlákna vašeho barevného prádla jsou ušetřeny a barvy udrží svou barevnost.