JELEN CZ Prací Prášek s Mýdlovým Základem - 350 g (ČR)

- 25%
Prací Prášek s Mýdlovým Základem - 350 g (ČR) (1)
  • Prací Prášek s Mýdlovým Základem - 350 g (ČR) (1)
  • Prací Prášek s Mýdlovým Základem - 350 g (ČR) (2)
Super cena

Jelen prací prášek s mýdlovým základem pere velkou silou aktivního kyslíku. Hmotnost 350 g. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Další varianty zboží
Výrobce:
JELEN CZ
Katalogové číslo:
684
EAN:
8592613579278

Výrobce: SCHICHT s.r.o. 

Prádlo: bílé a barevné

Množství: 7 pracích dávek

Hmotnost: 350 g

Prací teploty: od 30 °C 

Vyrobeno v ČR

 

Jelen prací prášek s mýdlovým základem pere velkou silou aktivního kyslíku. Dobře si poradí s bavlněným, lněným a barevným prádlem i bělením. Obsahuje pouze ekologické látky, je šetrný k pokožce i přírodě. Výrobky Jelen obsahují pouze v přírodě dobře odbouratelné latky. Zcela se vyhýbají syntetickým tenzidům. Dermatologicky Testováno.

 

Složení: 15% nebo více, avšak méně než 30%: Mýdlo 5% nebo více, avšak méně než 15% Anioontové povrchové aktivní látky. Neiontové povrchově aktivní látky, Zeolity, bělící činidla na bázi kyslíku, enzymy, parfém.

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle / obličejový štít. Po manipulaci důkladně omyjte ruce.

Při zasažení oči: několik minut opartně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.

Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko nebo lékaře.

 

 

 

Prací Prášek s Mýdlovým Základem - 350 g (ČR) (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Logo_Jelen.png

Schicht a jeho synové nejprve mýdla s jelenem vyráběli ve svém domku v Rynolticích. V roce 1882 však popularita jejich jádrového mýdla vzrostla natolik, že došlo na stěhování do Ústí nad Labem, kde se Schichtovi usídlili v moderním komplexu s mydlárnou. Pozvolný rozvoj pokračoval a mýdlo s jelenem bylo populární ve stále větším počtu domácností – nejen v českých zemích, ale i v rámci celé Evropy.