ARIEL Professional Colour prací gel - 74 dávek (Rakousko)

- 4%
Professional Colour prací gel - 74 dávek (Rakousko) (1)
  • Professional Colour prací gel - 74 dávek (Rakousko) (1)
  • Professional Colour prací gel - 74 dávek (Rakousko) (2)
Sleva

ARIEL Professional Colour je nový velmi kvalitní prací gel na barevné prádlo v profesionální kvalitě, který spojuje 5 účinků v jednom pracím cyklu. Objem 4,070 L. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
ARIEL
Katalogové číslo:
872
EAN:
8001841059921

Výrobce: Procter&Gamble

Prádlo: barevné

Množství: 74 pracích dávek

Objem: 4,070 L

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Rakouska

  

ARIEL Professional Colour je nový velmi kvalitní prací gel na barevné prádlo v profesionální kvalitě, který spojuje 5 účinků v jednom pracím cyklu: chrání barvy, odstraňuje odolné skvrny, poskytuje hloubkové čištění, zanechává prádlo extra měkké a se svěží vůní. Síla pracího gelu se aktivuje již při teplotě 20 stupňů a zaručuje ideální péči a čistotu prádla. Vhodné i pro profesiolánlí využití /prádelny, restaurace, hotely/. Prostředek není vhodný na praní vlny a hedvábí.

 

Dávkování: na 4-5 kg prádla 

tvrdost vody

normálně

zašpiněné prádlo

více

zašpiněné prádlo

měkká voda

45 ml

70 ml

středně

tvrdá voda

55 ml

85 ml

velmi tvrdá voda

70 ml

100 ml

 Pro 6 kg prádla a více + 25 ml.

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Professional Colour prací gel - 74 dávek (Rakousko) (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Ariel Praní je hraní

V dnešní době Ariel razí cestu v oblasti inovací a čerpá ze zkušeností již 50 let. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty Ariel, tak aby prádlo bylo dostatečně bílé a zachovalo si své barvy. Ve svém sortimentu výrobků nabízí prací prášky, prací gely a prací kapsle, které usnadní práci a jsou vhodné na cestování. Ariel své prací prášky neustále inovuje přidáním vůní, účinnými složkami Actilift nebo 5 Professional Actions.

ACTILIFT složka ochraňuje vlákna a tak prádlo zůstane dlouho jako nové, barvy syté a neseprané již při nízkých teplotách.

5 PROFESSIONAL ACTIONS je 5 účinků v jednom pracím cyklu: vyběluje nebo chrání barvy, odstraňuje odolné skvrny, poskytuje hloubkové čištění, zanechává prádlo extra měkké a se svěží vůní.

Nejnovější technologie prací kapsle 3v1 PODS - přináší 3x koncentrovaný účinek: účinek praní, odstraňování skvrn a rozjasňování v koncentrované formě.