ARIEL Propre & Frais Fraicheur Marseille et Aloe Vera prací gel - 33 dávek (Francie)

Propre & Frais Fraicheur Marseille et Aloe Vera prací gel - 33 dávek (Francie) (1)
  • Propre & Frais Fraicheur Marseille et Aloe Vera prací gel - 33 dávek (Francie) (1)
  • Propre & Frais Fraicheur Marseille et Aloe Vera prací gel - 33 dávek (Francie) (2)
Novinka

ARIEL Propre & Frais Fraicheur Marseille et Aloe Vera je exkluzivní prací gel s marseillským mýdlem a Aloe Vera. Objem 2,145 L. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
ARIEL
Katalogové číslo:
775
EAN:
8001090386632

Výrobce: Procter&Gamble France S.A.S.

Prádlo: bílé a stálobarevné

Množství: 33 pracích dávek

Objem: 2,145 L

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Francie

 

ARIEL Propre & Frais Fraicheur Marseille et Aloe Vera je exkluzivní a velmi kvalitní prací gel na bílé a stálobarevné prádlo s marseillským mýdlem a Aloe Vera. Síla pracího gelu se aktivuje již při teplotě 20 stupňů a zaručuje ideální péči a čistotu prádla. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí, černého a barevného prádla. 

 Dávkování: na 4-5 Kg prádla

tvrdost vody

normálně

zašpiněné prádlo

více

zašpiněné prádlo

měkká voda

45 ml

70 ml

středně

tvrdá voda

65 ml

75 ml

velmi tvrdá voda

70 ml

80 ml

 Pro ruční praní 50 ml na 10 L vody.

 

Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, enzymy, benzisothiazolinon, methylisothiazolinon, parfémy, benzylsalicylát, citronellol, hexylcinamal, hydroxyisohexyl-3-cyklohexenkarboxaldehyd.

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Propre & Frais Fraicheur Marseille et Aloe Vera prací gel - 33 dávek (Francie) (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Ariel Praní je hraní

V dnešní době Ariel razí cestu v oblasti inovací a čerpá ze zkušeností již 50 let. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty Ariel, tak aby prádlo bylo dostatečně bílé a zachovalo si své barvy. Ve svém sortimentu výrobků nabízí prací prášky, prací gely a prací kapsle, které usnadní práci a jsou vhodné na cestování. Ariel své prací prášky neustále inovuje přidáním vůní, účinnými složkami Actilift nebo 5 Professional Actions.

ACTILIFT složka ochraňuje vlákna a tak prádlo zůstane dlouho jako nové, barvy syté a neseprané již při nízkých teplotách.

5 PROFESSIONAL ACTIONS je 5 účinků v jednom pracím cyklu: vyběluje nebo chrání barvy, odstraňuje odolné skvrny, poskytuje hloubkové čištění, zanechává prádlo extra měkké a se svěží vůní.

Nejnovější technologie prací kapsle 3v1 PODS - přináší 3x koncentrovaný účinek: účinek praní, odstraňování skvrn a rozjasňování v koncentrované formě.