ARIEL Purclean prací gel - 36 dávek (Francie)

Purclean prací gel - 36 dávek (Francie) (1)
  • Purclean prací gel - 36 dávek (Francie) (1)
  • Purclean prací gel - 36 dávek (Francie) (2)
Doporučujeme

ARIEL Purclean je exklusivní prací gel rostlinného původu, bez parfému a bez barviva. Určen pro nejcitlivější pokožku. Objem 1,980 L. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
ARIEL
Katalogové číslo:
777
EAN:
8001090671240

Výrobce: Procter&Gamble France S.A.S.

Prádlo: bílé a stálobarevné

Množství: 36 pracích dávek

Objem: 1,980 L

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Francie

 

ARIEL Purclean je EXKLUZIVNÍ prací gel rostlinného původu, BEZ PARFÉMU a BEZ BARVIVA. Určen pro miminka, děti a nejcitlivější pokožku. Síla pracího gelu se aktivuje již při teplotě 20 stupňů a zaručuje ideální péči a čistotu prádla. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí, černého a barevného prádla. Dermatologicky testováno. 100% recyklovatelná láhev.

Dávkování: 

Hmotnost prádla

4-5 Kg

6-8 Kg

9+ Kg

 

55 ml

   85 ml

   110 ml

 Pro ruční praní 40 ml na 10 L vody.

 

Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky,  neiontové povrchově aktivní látky, <5% fosfonáty, enzymy, benzisothiazolinon, methylisothiazolinon.

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Purclean prací gel - 36 dávek (Francie) (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Ariel Praní je hraní

V dnešní době Ariel razí cestu v oblasti inovací a čerpá ze zkušeností již 50 let. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty Ariel, tak aby prádlo bylo dostatečně bílé a zachovalo si své barvy. Ve svém sortimentu výrobků nabízí prací prášky, prací gely a prací kapsle, které usnadní práci a jsou vhodné na cestování. Ariel své prací prášky neustále inovuje přidáním vůní, účinnými složkami Actilift nebo 5 Professional Actions.

ACTILIFT složka ochraňuje vlákna a tak prádlo zůstane dlouho jako nové, barvy syté a neseprané již při nízkých teplotách.

5 PROFESSIONAL ACTIONS je 5 účinků v jednom pracím cyklu: vyběluje nebo chrání barvy, odstraňuje odolné skvrny, poskytuje hloubkové čištění, zanechává prádlo extra měkké a se svěží vůní.

Nejnovější technologie prací kapsle 3v1 PODS - přináší 3x koncentrovaný účinek: účinek praní, odstraňování skvrn a rozjasňování v koncentrované formě.