WEISSER RIESE Riesenfrisch prací prášek - 100 dávek (Rakousko)

- 4%
Riesenfrisch prací prášek - 100 dávek (5)
  • Riesenfrisch prací prášek - 100 dávek (5)
  • WEISSER RIESE Riesenfrisch prací prášek - 100 dávek (4)
Sleva

V Německu velmi oblíbený prací prášek s dlouholetou tradicí na bílé a světlé prádlo. Prášek má silné čistící schopnosti a dlouhotrvající svěží vůni. Hmotnost 7 kg. Více informací

 Skladem 4 ks
529
437 bez DPH
Před slevou:
549
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
WEISSER RIESE
Katalogové číslo:
52
EAN:
9000100878234

Výrobce: Henkel

Prádlo: bílé a světlé

Množství: 100 pracích dávek

Hmotnost: 7 kg

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Rakouska

 

WEISSER RIESE Riesenfrisch je v Německu velmi oblíbený prací prášek s dlouholetou tradicí na bílé a světlé prádlo. Má silné čistící schopnosti a dlouhotrvající svěží vůni. Prací prášek obsahuje unikátní kombinaci přísad, díky kterým dokáže odstranit až 100 různých typů skvrn, zajistit jasné živé barvy a ochránit vlákna proti zašpinění, již při praní na 20 °C. Prací prášek obsahuje změkčovače vodního kamene a tím chrání vaši pračku. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí, černého a barevného prádla.

 

tvrdost vody

normálně

zašpiněné prádlo

více

zašpiněné prádlo

měkká - středně tvrdá voda

108 ml

165 ml

tvrdá voda

135 ml

190 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

WEISSER RIESE Riesenfrisch prací prášek - 100 dávek (4)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Weisser Riese

Tradiční značka WEISSER RIESE je Německý prací prostředek, který vznikl v roce 1966 a má více než 50 let zkušeností. Vyrábí jej společnost Henkel. Mezi výrobky značky WEISSER RIESE můžeme najít prášky na praní a prací gely.

Nová receptura PRO-WEIS 3xAKTIV přináší: zářivě bílé prádlo, odstranění odolných skvrn a zabraňuje špinění. Působí již při teplotě 20°C. /testováno na sportovních dresech/

WEISSER RIESE INTENSIVE COLOR gel zajišťuje intenzivní, živé barvy a spolehlivé odstraňování skvrn již při 20 °C.