PERSIL SENSIBLE Amande Douce & Fleur de Lin prací gel pro děti a miminka - 37 dávek (Francie)

- 10%
au savon de Marseille Bouquet de Provence - 37 dávek (Francie) (1)
Super cena

Francouzský Persil (s vůní sladké mandle a květy bavlny) pro citlivou pokožku je vysoce účinný prací prostředek na přírodní bázi, který svou sílu ukrývá v Marseillském mýdle a je jeho hlavní složkou. Objem 2,59 L Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
PERSIL
Katalogové číslo:
708
EAN:
8710908481642

Výrobce: Unilever

Prádlo: bílé a stálobarevné

Množství: 37 pracích dávek

Objem: 2,59 L

Dovoz z FRANCIE

 

PERSIL au Savon de Marseille Sensible Amande Douce & Fleur de Lin (s vůní sladké mandle a květy bavlny) je Francouzský 5*hvězdičkový PERSIL pro citlivou pokožku. Francouzský Persil je vysoce účinný prací prostředek na přírodní bázi, který svou sílu ukrývá v Marseillském mýdle a je jeho hlavní složkou. Marseillské mýdlo je šetrné k Vaší pokožce a k přírodě. Zároveň zanechává krásnou a jemnou vůni s pocitem čistoty. Dermatologicky testováno.

 

Dávkování: na 4/5 kg prádla: 

tvrdost vody

normálně

zašpiněné prádlo

více

zašpiněné prádlo

měkká voda

70 ml

125 ml

tvrdá voda

100 ml

150 ml

pokud prádlo váží až 6/8 kg, tak přidejte +25 ml gelu

ruční mytí: 30 ml gelu na 5L vody

Nepoužívejte na hedvábí.

 

Složení:

5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5%: enzymy, neiontové povrchově aktivní látky, optické zjasňovače, parfém, polykarboxyláty, mýdlo, benzisothiazolinone a  methylisothiazolinone

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Persil Praní je hraní

Persil je spolehlivou, důvěryhodnou a úspěšnou Německou značkou již více než 100 let. Vyrábí jej společnost Henkel. Společnost v roce 1973 představila nový slogan, který měl produkt doprovázet a natrvalo se zapsat do lidského povědomí: Persil – něco, na co se můžete spolehnout. Mezi výrobky značky Persil můžeme najít prášky na praní, prací gely a nově také kapsle na praní. Persil se díky speciálnímu složení, které brání zešednutí prádla, stará o zářivě bílé prádlo.

PERSIL EXTRA-FRISCHE von SILAN, kde kromě osvědčené čistoty nabízí Persil také zážitek měkkosti a svěží vůně.

PERSIL DUO-CAPS /dvojitá síla pro vaše prádlo/ je předdávkovaná dvoukomorová Persil kapsle, která nabízí účinnou kombinaci tekutého odstraňovače skvrn a posilovače zářivých a jasných barev pro dokonale čisté prádlo tím nejpohodlnějším způsobem.

Nová receptura KALT-AKTIV nyní nabízí dokonalou čistotu již od 20 °C a zatímco šetříme energii, bílé a barevné prádlo bude zářit.

PERSIL LAVENDEL FRISCHE přináší dokonalé prací výsledky i při nízkých teplotách, navíc s vůní čerstvé levandule.