PERSIL Sensitiv-Gel Konzentrierter prací gel pro děti a miminka - 50 dávek (Rakousko)

- 10%
Sensitiv-Gel prací gel pro děti a miminka - 50 dávek (4)
  • Sensitiv-Gel prací gel pro děti a miminka - 50 dávek (4)
  • Sensitiv-Gel prací gel pro děti a miminka - 50 dávek (5)
Super cena

Persil Sensitive-Gel je koncentrovaný prací gel určen na bílé a světlé prádlo pro velmi jemnou a citlivou pokožku, bez barviv a zbytečných plnidel, aniž by tím ztratil prací účinnost. Objem 2,50 L. Více informací

 Skladem 1 ks
359
297 bez DPH
Před slevou:
399
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PERSIL
Katalogové číslo:
878
EAN:
9000101323757

Výrobce: Henkel

Prádlo: bílé a světlé

Množství: 50 pracích dávek

Objem: 2,50 L

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Rakouska

 

Persil Sensitive-Gel /pro děti a miminka/ je kvalitní koncentrovaný prací gel určen na bílé a světlé prádlo pro velmi jemnou a citlivou pokožku, bez barviv a zbytečných plnidel, aniž by ztratil prací účinnost. Osoby s citlivou pletí si užijí příjemný pocit svěžího prádla. Obsahuje pouze nedráždivé vonné látky, které byly speciálně vyvinuty ve spolupráci s německým svazem alergiků a astmatiků (DAAB), kde byly i dermatologicky testovaný. Nová formule zajistí dokonalou účinnost i při nižších teplotách a to už od 20°C. Prostředek není vhodný na praní vlny a hedvábí.

 

Dávkování:

tvrdost vody

normálně

zašpiněné prádlo

více

zašpiněné prádlo

měkká voda

6-8 kg

75 ml

100 ml

tvrdá voda

6-8 kg

100 ml

150 ml

měkká voda

4-5 kg

50 ml

75 ml

 

tvrdá voda

4-5 kg

75 ml

100 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Sensitiv-Gel prací gel pro děti a miminka - 50 dávek (5)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Persil Praní je hraní

Persil je spolehlivou, důvěryhodnou a úspěšnou Německou značkou již více než 100 let. Vyrábí jej společnost Henkel. Společnost v roce 1973 představila nový slogan, který měl produkt doprovázet a natrvalo se zapsat do lidského povědomí: Persil – něco, na co se můžete spolehnout. Mezi výrobky značky Persil můžeme najít prášky na praní, prací gely a nově také kapsle na praní. Persil se díky speciálnímu složení, které brání zešednutí prádla, stará o zářivě bílé prádlo.

PERSIL EXTRA-FRISCHE von SILAN, kde kromě osvědčené čistoty nabízí Persil také zážitek měkkosti a svěží vůně.

PERSIL DUO-CAPS /dvojitá síla pro vaše prádlo/ je předdávkovaná dvoukomorová Persil kapsle, která nabízí účinnou kombinaci tekutého odstraňovače skvrn a posilovače zářivých a jasných barev pro dokonale čisté prádlo tím nejpohodlnějším způsobem.

Nová receptura KALT-AKTIV nyní nabízí dokonalou čistotu již od 20 °C a zatímco šetříme energii, bílé a barevné prádlo bude zářit.

PERSIL LAVENDEL FRISCHE přináší dokonalé prací výsledky i při nízkých teplotách, navíc s vůní čerstvé levandule.