LENOR Smaragd Elfenbeinblüte aviváž - 45 dávek

Smaragd Elfenbeinblüte aviváž - 45 dávek (1)
  • Smaragd Elfenbeinblüte aviváž - 45 dávek (1)
  • Smaragd Elfenbeinblüte aviváž - 45 dávek (2)

Aviváž Smaragd Elfenbeinblüte se svěží vůní přírody je nová německá řada. Voní až 7x déle než běžné aviváže. Objem 1,35 L. Více informací

 Skladem > 10 ks
129
107 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
LENOR
Katalogové číslo:
578
EAN:
8001090340184

Výrobce: Procter&Gamble

Množství: 45 pracích dávek

Objem: 1,35 L

Dovoz z Rakouska a Německa

 

LENOR Smaragd Elfenbeinblüte /se svěží vůní přírody/ je nová německá řada aviváže. Aviváž s osvěžující vůní byla speciálně navržena tak, aby zajistila, že vaše prádlo zůstane dlouho jako právě oprané. Voní až 7x déle než běžné aviváže. Lenor chrání a změkčuje vlákna, usnadňuje žehlení a snižuje statickou přilnavost. Nepoužívejte na speciální tkaniny – GoreTex, mikrovlákno, funkční tkaniny a termoprádlo.

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Smaragd Elfenbeinblüte aviváž - 45 dávek (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

lenor aviváže z německa a rakouka

Je Německou značkou, která razí cestu v oblasti inovací a čerpá z dlouholetých zkušeností. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty LENORU.

Aviváž chrání a změkčuje vlákna, usnadňuje žehlení a snižuje statickou přilnavost. Vyrábí se jako Superkoncentrát, který je více koncentrován a odpovídá přibližně 4 litrům klasické aviváže 1 L = 4 L. Nová řada voní až 7x déle než běžné aviváže.

LENOR vonné ubrousky do sušičky snižují elektrostatiku oblečení a usnadňují žehlení. Oblečení zanechávají měkké a dlouhodobě svěží. Ubrousky lze také využít pro svěží vůni v šatních skříních, botnících, sportovních taškách a komodách. Ubrousky lze použit místo aviváže, prádlo pouze načichne a parfemace není uvnitř vlákna. Vyrobeno v souladu s pravidly charty pro trvale udržitelný úklid. Balení obsahuje: 25 vonných ubrousku, které velmi provoní Váš byt, auto,...

Nově na našem eshopu můžete najít Prací gely a Prací prášky Lenor z Německa, které jsou jediněčné svou vůní a dokonalým praním.