PERSIL Soin Laine & Soie prací gel na vlnu a hedvábí s vůní kašmíru - 30 dávek (Francie)

Soin Laine & Soie prací gel na vlnu a hedvábí s vůní kašmíru - 30 dávek (Francie) (1)

Francouzský Persil Soin Laine & Soie je určen na vlnu a hedvábí s vůní kašmíru, je vysoce účinný prací prostředek na přírodní bázi, který svou sílu ukrývá v Marseillském mýdle a je jeho hlavní složkou. Objem 1,5 L Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
PERSIL
Katalogové číslo:
710
EAN:
8711600761865

Výrobce: Unilever

Prádlo: vlnu a hedvábí

Množství: 30 pracích dávek

Objem: 1,5 L

Dovoz z FRANCIE

 

PERSIL au Savon de Marseille Soin Laine & Soie Baume de Cachemire (s vůní kašmíru) je Francouzský 5*hvězdičkový PERSIL, který zachová krásu a měkkost jemného prádla. Francouzský Persil je vysoce účinný prací prostředek na přírodní bázi, který svou sílu ukrývá v Marseillském mýdle a je jeho hlavní složkou. Marseillské mýdlo je šetrné k Vaší pokožce a k přírodě. Zároveň zanechává krásnou a jemnou vůni s pocitem čistoty. 

 

Dodržujte dávkování, protože tyto prací gely jsou koncentrované a stačí menší dávka!

Dávkování:

na 4/5 kg prádla: 35 ml pokud je měkká voda, pokud je voda tvrdá +15 ml

na 6/8 kg prádla: 70 ml pokud je voda tvrdá a prádlo hodně špinavé

ruční mytí: 17 ml gelu na 5L vody

 

Složení:

5-15% aniontové povrchově aktivní látky,

<5%:  neiontové povrchově aktivní látky, parfém, polykarboxyláty, mýdlo, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, butylfenyl, Methylpropional, benzyl salicylát, alfa-isomethyl ionon a geraniol

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Persil Praní je hraní

Persil je spolehlivou, důvěryhodnou a úspěšnou Německou značkou již více než 100 let. Vyrábí jej společnost Henkel. Společnost v roce 1973 představila nový slogan, který měl produkt doprovázet a natrvalo se zapsat do lidského povědomí: Persil – něco, na co se můžete spolehnout. Mezi výrobky značky Persil můžeme najít prášky na praní, prací gely a nově také kapsle na praní. Persil se díky speciálnímu složení, které brání zešednutí prádla, stará o zářivě bílé prádlo.

PERSIL EXTRA-FRISCHE von SILAN, kde kromě osvědčené čistoty nabízí Persil také zážitek měkkosti a svěží vůně.

PERSIL DUO-CAPS /dvojitá síla pro vaše prádlo/ je předdávkovaná dvoukomorová Persil kapsle, která nabízí účinnou kombinaci tekutého odstraňovače skvrn a posilovače zářivých a jasných barev pro dokonale čisté prádlo tím nejpohodlnějším způsobem.

Nová receptura KALT-AKTIV nyní nabízí dokonalou čistotu již od 20 °C a zatímco šetříme energii, bílé a barevné prádlo bude zářit.

PERSIL LAVENDEL FRISCHE přináší dokonalé prací výsledky i při nízkých teplotách, navíc s vůní čerstvé levandule.