FROSCH Spül-mittel /EKO/ prostředek na mytí nádobí - 0,75 L

FROSCH Spül-mittel /EKO/ prostředek na mytí nádobí - 0,75 L (3)
  • FROSCH Spül-mittel /EKO/ prostředek na mytí nádobí - 0,75 L (3)
  • FROSCH Spül-mittel /EKO/ prostředek na mytí nádobí - 0,75 L (4)

Frosch Spül-mittel je účinný ekologický prostředek na mytí nádobí pro zářivě čisté nádobí a perfektně hebkou pokožku. Objem 0,75 L. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
FROSCH
Katalogové číslo:
132
EAN:
9001531163333

Výrobce: Frosch

Objem: 0,75 L

Dovoz z Rakouska

 

Frosch Spül-mittel je účinný ekologický prostředek na mytí nádobí pro zářivě čisté nádobí a perfektně hebkou pokožku. Důkladně rozpouští nečistoty a mastnotu, zanechává příjemnou svěží vůni, chrání pokožku. Pouze 4 ml přípravku na 5 l vody. Dermatologicky testováno.

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

FROSCH Spül-mittel /EKO/ prostředek na mytí nádobí - 0,75 L (4)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Frosch Praní je hraní

 

Značka Frosch klade ve svých produktech důraz na přírodní látky a domácí prostředky jako jsou ocet, citron nebo soda. Spojení vysoce účinných přírodních čistících látek, ohleduplnosti k životnímu prostředí a šetrnosti k lidské pokožce je vyjádřeno ve sloganu značky Frosch: Organická kvalita pro dobrý pocit. Od jeho vzniku v roce 1986 značka Frosch používá pouze ty ingredience, které umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě.