CLIN Streifenfrei Anti-Glasbeschlag na okna - 500 ml (Rakousko)

Streifenfrei Citrus na okna - 500 ml (1)

Clin Streifenfrei /bez šmouh a zabraňuje rosení/ je čistící prostředek na sklo až 5x delší lesk. Objem 500 ml. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
CLIN
Katalogové číslo:
343
EAN:
9000100867375

Výrobce: Henkel

Objem: 500 ml

Dovoz z Rakouska

 

Clin Streifenfrei Anti-Glasbeschlag je čistící prostředek na okna a skla. Jednoduché čištění bez šmouh s 5x delším leskem.

Vhodný na: okna, zrcadla, skleněné stoly, okna automobilu, kachle

Výrobek se vyznačuje vysokou účinností. Může se použít přímo na znečištěné skleněné plochy bez předchozího ošetření saponátovým roztokem. Přípravek aplikovaný rozprašovačem umožňuje přesné dávkování pouze na plochy, kde se má docílit požadovaný účinek. Díky svému složení má vysoké mycí účinky. Skleněné plochy, ošetřené tímto výrobkem, odpuzují vodu a tím pádem jsou lépe průhledné, nerosí se a odolávají snáze běžným nečistotám.

  • mycí síla odstraní i mušky z autoskel
  • jedinečná vlastnost je jednoduché leštění beze šmouh
  • okna vydrží déle čisté jak po použití saponátových čistidel
  • jednoduchá aplikace

Aplikujte přímo na znečištěné či leštěné plochy pomocí rozprašovače se zpěňovačkou, nechte chvíli působit vyčistěte a vyleštěte mikrovláknovou utěrkou.

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů