WEISSER RIESE Universal Gel Lavendel der Provence & Jasminblüte prací gel s vůní levandule a jasmínu - 50 dávek (Rakousko)

- 9%
Riesenfrisch prací gel - 50 dávek (Rakousko) (3)
  • Riesenfrisch prací gel - 50 dávek (Rakousko) (3)
  • Riesenfrisch prací gel - 50 dávek (Rakousko) (4)
Novinka Sleva

WEISSER RIESE Universal Gel Lavendel der Provence & Jasminblüte je nový prací gel na bíle a světlé prádlo s vůní levandule a jasmínu. Objem: 2,5 L. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
WEISSER RIESE
Katalogové číslo:
883
EAN:
9000101330168

Výrobce: Henkel

Prádlo: bílé a světlé

Množství: 50 pracích dávek

Objem: 2,5 L

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Rakouska

 

WEISSER RIESE Universal Gel Lavendel der Provence & Jasminblüte je nový prací gel na bílé a světlé prádlo s vůní levandule a jasmínu. V Rakousku velmi oblíbený prací gel s dlouholetou tradicí na bílé a světlé prádlo. Prací gel obsahuje unikátní kombinaci přísad, díky kterým dokáže odstranit až 100 různých typů skvrn, zajistit jasné zářivé barvy a ochránit vlákna proti zašpinění. Působí již při teplotě 20°C. Gel obsahuje změkčovače vodního kamene a tím chrání vaši pračku. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí, černého a barevného prádla.

 

Dávkování: vršek = 50 ml

tvrdost vody

normálně

zašpiněné prádlo

více

zašpiněné prádlo

měkká - středně tvrdá voda

6-8 Kg prádla

75 ml

100 ml

tvrdá voda

6-8 Kg prádla

100 ml

150 ml

měkká - středně tvrdá voda

4-5 Kg prádla

50 ml

75 ml

tvrdá voda

4-5 Kg prádla

75 ml 100 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Riesenfrisch prací gel - 50 dávek (Rakousko) (4)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Weisser Riese

Tradiční značka WEISSER RIESE je Německý prací prostředek, který vznikl v roce 1966 a má více než 50 let zkušeností. Vyrábí jej společnost Henkel. Mezi výrobky značky WEISSER RIESE můžeme najít prášky na praní a prací gely.

Nová receptura PRO-WEIS 3xAKTIV přináší: zářivě bílé prádlo, odstranění odolných skvrn a zabraňuje špinění. Působí již při teplotě 20°C. /testováno na sportovních dresech/

WEISSER RIESE INTENSIVE COLOR gel zajišťuje intenzivní, živé barvy a spolehlivé odstraňování skvrn již při 20 °C.