LENOR Vollwaschmittel Aprilfrisch (vůně jarních květin) prací gel - 17 dávek (Německo)

Vollwaschmittel Aprilfrisch (vůně jarních květin) prací gel - 17 dávek (Německo) (1)
  • Vollwaschmittel Aprilfrisch (vůně jarních květin) prací gel - 17 dávek (Německo) (1)
  • Vollwaschmittel Aprilfrisch (vůně jarních květin) prací gel - 17 dávek (Německo) (2)

Lenor Vollwaschmittel Aprilfrisch je prací gel na bílé a světlé prádlo s vůní jarních květin a bílého cedrového dřeva. Objem: 935 ml. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
LENOR
Katalogové číslo:
853
EAN:
8001090743312

Výrobce: Procter&Gamble

Prádlo: bílé a světlé

Množství: 17 pracích dávek

Objem: 935 ml

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovoz z Německa

 

Lenor Vollwaschmittel Aprilfrisch je prací gel na bílé a světlé prádlo s vůní jarních květin a bílého cedrového dřeva. Můžete se těšit na dokonale vyprané prádloosvěžující zážitek s fascinující měkkost při každém praní, až po dobu 3 týdnů.

 

Dávkování: 4-5 kg prádla

tvrdost vody

málo

zašpiněné prádlo

normálně

zašpiněné prádlo

více

zašpiněné prádlo

měkká voda

40 ml

 55 ml 

 85 ml

 

tvrdá voda

50 ml

 70 ml 

100 ml 

6 a více kg prádla + 20 ml

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Vollwaschmittel Aprilfrisch (vůně jarních květin) prací gel - 17 dávek (Německo) (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

lenor aviváže z německa a rakouka

Je Německou značkou, která razí cestu v oblasti inovací a čerpá z dlouholetých zkušeností. Pracuje ve spolupráci s P&G European Technology Center, který zajišťuje kvalitu praní pro všechny produkty LENORU.

Aviváž chrání a změkčuje vlákna, usnadňuje žehlení a snižuje statickou přilnavost. Vyrábí se jako Superkoncentrát, který je více koncentrován a odpovídá přibližně 4 litrům klasické aviváže 1 L = 4 L. Nová řada voní až 7x déle než běžné aviváže.

LENOR vonné ubrousky do sušičky snižují elektrostatiku oblečení a usnadňují žehlení. Oblečení zanechávají měkké a dlouhodobě svěží. Ubrousky lze také využít pro svěží vůni v šatních skříních, botnících, sportovních taškách a komodách. Ubrousky lze použit místo aviváže, prádlo pouze načichne a parfemace není uvnitř vlákna. Vyrobeno v souladu s pravidly charty pro trvale udržitelný úklid. Balení obsahuje: 25 vonných ubrousku, které velmi provoní Váš byt, auto,...

Nově na našem eshopu můžete najít Prací gely a Prací prášky Lenor z Německa, které jsou jediněčné svou vůní a dokonalým praním.