FAIRY Zitrone Konzentrat na mytí nádobí - 450 ml (Německo)

Zitrone Konzentrat na mytí nádobí - 450 ml (Německo) (3)
  • Zitrone Konzentrat na mytí nádobí - 450 ml (Německo) (3)
  • Mandarine & Ingwerblüte Konzentrat na mytí nádobí - 0,5 L (2)

Fairy Zitrone Konzentrat prostředek na mytí nádobí s vůní citrónu, který zaručuje čistotu a lesk pro všechno nádobí. Objem 450 ml. Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
FAIRY
Katalogové číslo:
771
EAN:
8001090510358

Výrobce: Procter&Gamble

Objem: 450 ml

Dovoz z Německa

 

Fairy Zitrone Konzentrat je vysoce koncentrovaný prostředek na mytí nádobí s vůní citrónu, který zaručuje čistotu a lesk pro všechno nádobí.

Dávkování: 3 ml na 5l vody

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

Mandarine & Ingwerblüte Konzentrat na mytí nádobí - 0,5 L (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

fairy jar

V roce 1959 se objevil v českých domácnostech převratný výrobek na mytí nádobí pod značkou JAR. Vyrábí ho do dnešní doby v Rakovníku. Před rokem 1989 jej vyráběl podnik Rakona. Po roce 1989 drogeristické obchody zaplavily zahraniční saponáty. Jaru začal konkurovat Fairy saponát z nabídky americké firmy Procter&Gamble, která v roce 1991 Rakonu koupila. Oba saponáty se v Rakovníku vyrábějí dodnes. Společnost Procter&Gamble usoudila, že saponát se bude lépe prodávat pod značkou JAR v České Republice. Saponát pod značkou Fairy můžete koupit v zahraničí. Fairy z Německa, Fairy z Rakouska, Fairy z dovozu.